vivo IQOO Pro 5G mobiltelefon
A vivo IQOO Pro 5G telefont 2019 augusztus dátummal adta ki a vivo. 3 db kamerája van. A kamerájának maximum felbontása 48 Mpixel. A háttértárának mérete 128 GB GB. A telefongurun az elmúlt két hétben 28 alkalommal tekintették meg a készüléket. A felhasználói szavazatok alapján összesítve 5.33 pontot kapott. A készülék nem kapható.
|
|
5.33/10 (2 szavazat) Szavazzon Ön is! |
Tartalomjegyzék |
|
Szavazás
Értékelés: 5.33 | Szavazatok: 2 |
|
|
PIACI ÁR ALAKULÁSA |
| Nincs elegendő adat |
vivo IQOO Pro 5G ÁLTALÁNOS ADATAI | |
| Megjelenés időpontja | 2019 augusztus |
| Operációs rendszer | v9,x Pie (Android) |
| RotaS | Van |
| Frekvenciasáv | 5G, LTE, HSPA, CDMA, GSM 4 sáv |
| Generáció | 5G |
| ChipSet, CPU, GPU | Qualcomm SDM855 Snapdragon 855+ (7 nm), 8 magos (1*2,84 GHz Kryo 485 & 3*2,42 GHz Kryo 485 & 4*1,78 GHz Kryo 485), Adreno 640 (700 MHz) |
| MÉRETEK | |
| Súly g | 217 |
| Méret mm | 159*76*10 |
| Billentyűzet | touchscreen |
| KIJELZŐ | |
| Kijelző pixel | 1080*2340 |
| Kijelző méret - col/inch | 6.41 |
| Színes kijelző | Super AmOled |
| Színárnyalatok száma db | 16m (24 bit) |
| HANG ÉS KÉP | |
| Kihangositás | Van |
| Hangvezérlés | Nincs |
| Hangjegyzet | alap szolgáltatás |
| Csengőhang letöltés | univerzális letöltés kezelõ |
| Polifonia | MIDI |
| Zenelejátszás (Music Player) | Aktív zajelnyomás külön mikrofonnal! |
| Rádió | Nincs |
| Kamera | 3x |
| Max. kamera felbontás (több kamera esetén) | 48 Mpixel |
| Video lejátszás | 4K UHD lejátszó |
| MEMÓRIA ÉS TÁRHELY | |
| Telefonkönyv db | dinamikus |
| Min. memória | 8 GB |
| Min. háttértár | 128 GB |
| Memória bővíthetőség | Nincs |
| ADATCSERE | |
| GPRS | Van |
| EDGE | Van |
| WAP | 5HTML |
| EMS/E-mail | push eMail |
| MMS | Nincs |
| Infraport | Nincs |
| Bluetooth | v5,x |
| B/T extra | A2DP |
| Wi-Fi (alap) g/b | v5 (ac) |
| Wi-Fi Direct | Van |
| Wi-Fi extra | Nincs |
| Wi-Fi HotSpot | Van |
| Blackberry | Nincs |
| NFC | Van |
| TV/USB kapcsolat | OtG (On-the-Go USB) |
| GPS | aGPS (USA), Glonass (Orosz), BDS (Kína), Galileo (EU) |
| Push to Talk | Nincs |
| AKKUMULÁTOR | |
| Típus | Li-Polimer |
| Készenléti idő h / Cserélhetőség | Az akkumulátor nem vehetõ ki! |
| Beszélgetési idő h / Gyorstöltés | Gyorstöltésre alkalmas |
| ALKALMAZÁSOK ÉS ÉRZÉKELŐK | |
| Java | Nincs |
| Flash / Ujjlenyomat olvasó | Fingerprint sensor |
| SNS integráció | alap szolgáltatás |
| Organizer | alap szolgáltatás |
| T9 szótár | alkalmazás független szótár |
| Office alkalmazások | DV = Document viewer (Word, Excel, PowerPoint, PDF) |
| Iránytũ | ecompass |
| Extrák | 32-bit/192kHz audio |
| EGYÉB | |
| Vibra jelzés | alap szolgáltatás |
| SIM típus | nanoSIM |
| SIM-ek száma | 2 |
| Flight mode | Van |
| Terület | Globális |
| Funkciók | HDR |
| Brand | Professzionális (emelt szintû és felszereltségû) változat! |
| Védelem | Nincs |
| Limited Edition | Nincs |
| SAR | Nincs publikus adat! |
Hírek
Bővül a sorozat!
A tíz legjobb okostelefon 5 col alatt



