A Sony Xperia 1 VIII telefont 2026 május dátummal adta ki a Sony.
12 GB MB memóriával rendelkezik.
A kamerájának felbontása 48 Mpixel. Kijelzőjének mérete 6.5 col. A telefongurun az elmúlt két hétben 24 alkalommal tekintették meg a készüléket. A felhasználói szavazatok alapján összesítve 3.33 pontot kapott. A készülék nem kapható.
PIACI ÁR ALAKULÁSA |
| Nincs elegendő adat |
| MÉRETEK |
| Súly g | 200 |
| Méret mm | 162*74*9 |
| Billentyűzet | touchscreen |
| KIJELZŐ |
| Kijelző pixel | 1080*2340 |
| Kijelző méret - col/inch | 6.5 |
| Színes kijelző | LTPO Oled |
| Színárnyalatok száma db | 1B (32 bit) |
| HANG ÉS KÉP |
| Kihangositás | alap szolgáltatás |
| Hangvezérlés | Nincs |
| Hangjegyzet | alap szolgáltatás |
| Csengőhang letöltés | Dinamikus vibrációs hangrendszer |
| Polifonia | MIDI |
| Zenelejátszás (Music Player) | Zene lejátszó |
| Rádió | Nincs |
| Kamera | 3x |
| Max. kamera felbontás (több kamera esetén) | 48 Mpixel |
| Video lejátszás | 4K UHD lejátszó |
| MEMÓRIA ÉS TÁRHELY |
| Telefonkönyv db | dinamikus |
| Min. memória | 12 GB |
| Min. háttértár | 256 GB |
| Memória bővíthetőség | T-Flash/microSD |
| AKKUMULÁTOR |
| Típus | Li-Polimer |
Készenléti idő h / Cserélhetőség | Visszatöltésre alkalmas (Power Bank) |
Beszélgetési idő h / Gyorstöltés | Vezeték nélkül tölthetõ! |
N/A = Nincs adat.
Legutóbbi frissítés: 2026-05-25 19:37:43
| Apple iPhone 17 Pro Max |
 |
| Euro Gsm |
| 489.000 Ft (új) |
| Apple iPhone 14 Pro Max |
 |
| Nyugati GSM |
| 250.000 Ft (használt) |
| Apple iPhone 16e |
 |
| Euro Gsm |
| 188.000 Ft (új) |
Hírek
A felhasználók elsöprő támogatása esélyt adhat a japán gyártónak az Apple-Samsung duopólium megbontására.
Ha szeretünk telefonon, utazás vagy éppen várakozás közben játszani, akkor mindenképpen egy játékokra megfelelően optimalizált készülékre van szükségünk.
Sokan nem rajonganak az évek óta egyre inkább növekvõ kijelzõkért és szeretnének 5 col alatt maradni, hogy még egyszerûen kezelhetõ legyen egy kézzel a mobil és akár a zsebbe is gond nélkül beférjen.
A Vodafone Magyarország ügyfelei visszajelzései nyomán megújította havidíjas tarifa portfólióját.