A Samsung Galaxy S26 (Global) telefont 2026 február dátummal adta ki a Samsung.
3 db kamerája van. A kamerájának maximum felbontása 50 Mpixel. A háttértárának mérete 512 GB GB.
A telefongurun az elmúlt két hétben 12 alkalommal tekintették meg a készüléket.
A felhasználói szavazatok alapján összesítve 4.00 pontot kapott. A készülék nem kapható.
PIACI ÁR ALAKULÁSA |
| Nincs elegendő adat |
| MÉRETEK |
| Súly g | 167 |
| Méret mm | 150*72*8 |
| Billentyűzet | touchscreen |
| KIJELZŐ |
| Kijelző pixel | 1080*2340 |
| Kijelző méret - col/inch | 6.3 |
| Színes kijelző | Dynamic LTPO AmOled 2x |
| Színárnyalatok száma db | 16m (24 bit) |
| HANG ÉS KÉP |
| Kihangositás | alap szolgáltatás |
| Hangvezérlés | Nincs |
| Hangjegyzet | alap szolgáltatás |
| Csengőhang letöltés | univerzális letöltés kezelõ |
| Polifonia | MIDI |
| Zenelejátszás (Music Player) | Zene lejátszó |
| Rádió | Nincs |
| Kamera | 3x |
| Max. kamera felbontás (több kamera esetén) | 50 Mpixel |
| Video lejátszás | 4K UHD lejátszó |
| MEMÓRIA ÉS TÁRHELY |
| Telefonkönyv db | dinamikus |
| Min. memória | 12 GB |
| Min. háttértár | 512 GB |
| Memória bővíthetőség | Nincs |
| AKKUMULÁTOR |
| Típus | Li-Ion |
Készenléti idő h / Cserélhetőség | Visszatöltésre alkalmas (Power Bank) |
Beszélgetési idő h / Gyorstöltés | Vezeték nélkül tölthetõ! |
N/A = Nincs adat.
Legutóbbi frissítés: 2026-03-27 21:27:03
| Samsung Galaxy S22 5G |
 |
| Nelly GSM |
| 75.000 Ft (használt) |
| Samsung Galaxy A56 |
 |
| Euro Gsm |
| 105.000 Ft (új) |
| Apple iPhone 16 Pro |
 |
| Euro Gsm |
| 400.000 Ft (új) |
Hírek
Sokakban felmerül, hogy vajon mit lehet tenni akkor, ha Samsung okostelefonján elfelejti a lezárt képernyõ feloldó jelszavát, kódját vagy a mintát. Szerencsére van megoldás.
Ha szeretünk telefonon, utazás vagy éppen várakozás közben játszani, akkor mindenképpen egy játékokra megfelelően optimalizált készülékre van szükségünk.
Sokan nem rajonganak az évek óta egyre inkább növekvõ kijelzõkért és szeretnének 5 col alatt maradni, hogy még egyszerûen kezelhetõ legyen egy kézzel a mobil és akár a zsebbe is gond nélkül beférjen.
2017.03.28
| Xiaomi Today
Többekben felmerülhet a jogos kérdés, hogy vajon mi az a Bixby, mit mutat be a Samsung holnap?