Tovább a Huawei Honor 400 tesztjéreA Huawei Honor 400 telefont 2025 május dátummal adta ki a Huawei.
2 db kamerája van. A kamerájának maximum felbontása 200 Mpixel. A háttértárának mérete 256 GB GB.
A telefongurun az elmúlt két hétben 184 alkalommal tekintették meg a készüléket.
A felhasználói szavazatok alapján összesítve 8.64 pontot kapott. A készülék nem kapható.
| MÉRETEK |
| Súly g | 184 |
| Méret mm | 157*75*8 |
| Billentyűzet | touchscreen |
| KIJELZŐ |
| Kijelző pixel | 1264*2736 |
| Kijelző méret - col/inch | 6.55 |
| Színes kijelző | AmOled |
| Színárnyalatok száma db | 1B (32 bit) |
| HANG ÉS KÉP |
| Kihangositás | alap szolgáltatás |
| Hangvezérlés | Nincs |
| Hangjegyzet | alap szolgáltatás |
| Csengőhang letöltés | univerzális letöltés kezelõ |
| Polifonia | MIDI |
| Zenelejátszás (Music Player) | ePlayer |
| Rádió | Nincs |
| Kamera | 2x |
| Max. kamera felbontás (több kamera esetén) | 200 Mpixel |
| Video lejátszás | 4K UHD lejátszó |
| MEMÓRIA ÉS TÁRHELY |
| Telefonkönyv db | dinamikus |
| Min. memória | 8 GB |
| Min. háttértár | 256 GB |
| Memória bővíthetőség | Nincs |
| AKKUMULÁTOR |
| Típus | Silicon-Carbon |
Készenléti idő h / Cserélhetőség | Visszatöltésre alkalmas (Power Bank) |
Beszélgetési idő h / Gyorstöltés | 66W-os gyorstöltés |
N/A = Nincs adat.
Legutóbbi frissítés: 2026-05-25 19:37:43
| Apple iPhone 15 |
 |
| Euro Gsm |
| 269.000 Ft (új) |
| Apple iPhone 15 Pro Max |
 |
| Nyugati GSM |
| 320.000 Ft (új) |
| Apple iPhone 15 Pro |
 |
| Nyugati GSM |
| 300.000 Ft (új) |
Hírek
Fedezd fel, mely eSIM kompatibilis telefonok működnek 2025-ben, miért éri meg váltani virtuális SIM kártyára, és hogyan aktiválhatod pillanatok alatt a Yesim.app segítségével – 10% kedvezménnyel a YETELGURU10 kóddal!
A legmodernebb AI-kamerás élmény, egy stílusos ajándékcsomagban az ünnepekre a HONOR kínálatából.
A HONOR hivatalosan bemutatta legújabb rendszerverzióját, a MagicOS 10-et, amely átfogó fejlesztésekkel érkezik, hogy még gördülékenyebb, intuitívabb és biztonságosabb működést biztosítson a felhasználók mindennapjaiban.
2025.04.17
| Android Central
A Honor szorosabbra fűzi együttműködését a Google Clouddal, hogy felkészítse felhasználóit az AI-alapú jövőre – derült ki a vállalat legfrissebb bejelentéséből a Next 2025 eseményen.