A Xiaomi 17 Max telefont 2026 január dátummal adta ki a Xiaomi.
12 GB MB memóriával rendelkezik.
A kamerájának felbontása 50 Mpixel. Kijelzőjének mérete 6.9 col. A telefongurun az elmúlt két hétben 79 alkalommal tekintették meg a készüléket. A felhasználói szavazatok alapján összesítve 8.67 pontot kapott. A készülék nem kapható.
PIACI ÁR ALAKULÁSA |
| Nincs elegendő adat |
| MÉRETEK |
| Súly g | Nincs publikus adat! |
| Méret mm | Nincs publikus adat! |
| Billentyűzet | touchscreen |
| KIJELZŐ |
| Kijelző pixel | 1200*2608 |
| Kijelző méret - col/inch | 6.9 |
| Színes kijelző | LTPO AmOled |
| Színárnyalatok száma db | 68B (64 bit) |
| HANG ÉS KÉP |
| Kihangositás | alap szolgáltatás |
| Hangvezérlés | Nincs |
| Hangjegyzet | alap szolgáltatás |
| Csengőhang letöltés | Dolby Vision |
| Polifonia | MIDI |
| Zenelejátszás (Music Player) | ePlayer |
| Rádió | Nincs |
| Kamera | 3x |
| Max. kamera felbontás (több kamera esetén) | 50 Mpixel |
| Video lejátszás | 8K UHD+ lejátszó |
| MEMÓRIA ÉS TÁRHELY |
| Telefonkönyv db | dinamikus |
| Min. memória | 12 GB |
| Min. háttértár | 512 GB |
| Memória bővíthetőség | Nincs |
| AKKUMULÁTOR |
| Típus | Silicon-Carbon |
Készenléti idő h / Cserélhetőség | Visszatöltésre alkalmas (Power Bank) |
Beszélgetési idő h / Gyorstöltés | 100W-os gyorstöltés |
N/A = Nincs adat.
Legutóbbi frissítés: 2026-05-22 17:31:20
| Xiaomi 15 |
 |
| Euro Gsm |
| 232.000 Ft (új) |
| Xiaomi 15T Pro |
 |
| Euro Gsm |
| 224.000 Ft (új) |
| Apple iPhone 16 Pro Max |
 |
| Euro Gsm |
| 435.000 Ft (új) |
Hírek
2026.01.14
| Playfuldroid
100 wattos gyorstöltés, Snapdragon 8 Elite Gen 5 és óriási kijelző – kiszivárogtak a Xiaomi 17 Max legfontosabb részletei.
A Leica által hangolt 200 megapixeles kamera új szintre emelheti a mobilfotózást.
2026.05.14
| Huawei Central
A Xiaomi új csúcsmobilja új szintre emelheti a „Max” kategóriát, májusban érkezik a Xiaomi 17 Max.
Erősebb egészségfigyelés, fényesebb kijelző és futurisztikus open-ear fülesek érkeztek.