A Sprint Vital telefont 2013 június dátummal adta ki a Sprint.
1 db kamerája van. A kamerájának maximum felbontása 13 Mpixel. A háttértárának mérete 8 GB GB.
A telefongurun az elmúlt két hétben 16 alkalommal tekintették meg a készüléket.
A felhasználói szavazatok alapján összesítve 3.33 pontot kapott. A készülék nem kapható.
PIACI ÁR ALAKULÁSA |
| Nincs elegendő adat |
| MÉRETEK |
| Súly g | 153 |
| Méret mm | 141*72*10 |
| Billentyűzet | touchscreen |
| KIJELZŐ |
| Kijelző pixel | 720*1280 |
| Kijelző méret - col/inch | 5 |
| Színes kijelző | IPS |
| Színárnyalatok száma db | 16m (24 bit) |
| HANG ÉS KÉP |
| Kihangositás | Van |
| Hangvezérlés | Nincs |
| Hangjegyzet | van (alap tudással) |
| Csengőhang letöltés | univerzális letöltés kezelõ |
| Polifonia | MIDI |
| Zenelejátszás (Music Player) | Zene lejátszó |
| Rádió | Nincs |
| Kamera | 1x |
| Max. kamera felbontás (több kamera esetén) | 13 Mpixel |
| Video lejátszás | Video lejátszó |
| MEMÓRIA ÉS TÁRHELY |
| Telefonkönyv db | dinamikus |
| Min. memória | 1 GB |
| Min. háttértár | 8 GB |
| Memória bővíthetőség | T-Flash/microSD |
| AKKUMULÁTOR |
| Típus | Li-Ion |
Készenléti idő h / Cserélhetőség | 651 |
Beszélgetési idő h / Gyorstöltés | 8 |
N/A = Nincs adat.
Legutóbbi frissítés: 2026-04-24 22:46:36
| Apple iPhone 16 Pro |
 |
| Nyugati GSM |
| 360.000 Ft (új) |
| Apple iPhone 16 Pro Max |
 |
| Euro Gsm |
| 435.000 Ft (új) |
| Apple iPhone 15 |
 |
| Euro Gsm |
| 269.000 Ft (új) |
Hírek
Ez az óra olyasmire képes, ami 200 millió embernek tud segíteni világszerte, amire az Apple Watch nem képes.
Az Apple új iOS frissítése több alkalmazást és rendszerfunkciót is érint, köztük az Apple Musicot, az üzeneteket és az egészségfigyelést.
Izgatottan várjuk az Apple éves eseményét, amely az új iPhone-ok és a watchOS 11 bemutatásával kecsegtet.
Az Apple kiadta az iOS 26.4 béta verzióját, amely hat gyári alkalmazást érintő, meglepően komoly újításcsomagot hoz az iPhone-okra.