Az Oppo A6t Pro telefont 2026 január dátummal adta ki az Oppo.
2 db kamerája van. A kamerájának maximum felbontása 50 Mpixel. A háttértárának mérete 128 GB GB.
A telefongurun az elmúlt két hétben 41 alkalommal tekintették meg a készüléket.
A felhasználói szavazatok alapján összesítve 5.67 pontot kapott. A készülék nem kapható.
PIACI ÁR ALAKULÁSA |
| Nincs elegendő adat |
| MÉRETEK |
| Súly g | 215 |
| Méret mm | 167*79*9 |
| Billentyűzet | touchscreen |
| KIJELZŐ |
| Kijelző pixel | 720*1570 |
| Kijelző méret - col/inch | 6.75 |
| Színes kijelző | IPS |
| Színárnyalatok száma db | 16m (24 bit) |
| HANG ÉS KÉP |
| Kihangositás | alap szolgáltatás |
| Hangvezérlés | Nincs |
| Hangjegyzet | alap szolgáltatás |
| Csengőhang letöltés | univerzális letöltés kezelõ |
| Polifonia | MIDI |
| Zenelejátszás (Music Player) | ePlayer |
| Rádió | Nincs |
| Kamera | 2x |
| Max. kamera felbontás (több kamera esetén) | 50 Mpixel |
| Video lejátszás | 1080p HD lejátszó |
| MEMÓRIA ÉS TÁRHELY |
| Telefonkönyv db | dinamikus |
| Min. memória | 8 GB |
| Min. háttértár | 128 GB |
| Memória bővíthetőség | T-Flash/microSD |
| AKKUMULÁTOR |
| Típus | Silicon-Carbon |
Készenléti idő h / Cserélhetőség | Visszatöltésre alkalmas (Power Bank) |
Beszélgetési idő h / Gyorstöltés | 45W-os gyorstöltés |
N/A = Nincs adat.
Legutóbbi frissítés: 2026-03-27 21:27:03
| Apple iPhone Air |
 |
| Euro Gsm |
| 363.000 Ft (új) |
| Apple iPhone 16 |
 |
| Euro Gsm |
| 265.000 Ft (új) |
| Xiaomi Redmi Note 14 Pro 5G |
 |
| Euro Gsm |
| 84.000 Ft (új) |
Hírek
Az Oppo a héten bemutatott egy új, összecsukható okostelefont, valamint egy pár órát - egyet fejlett szenzorcsomaggal és egyet megfizethető áron.
A Galaxy S26 Ultra új Privacy Display kijelzője teljesen új szintre emelheti a mobilos adatvédelmet – és már idén több androidos csúcstelefonban is feltűnhet.
A Xiaomi legalább két okostelefont tervez a közeljövőben piacra dobni, a Xiaomi Mi 10-et és a Xiaomi Mi 10 Pro-t.
Tervezési szempontból a Nokia 6.2 az egyik legtisztább telefon.