Az Oppo A3x telefont 2024 augusztus dátummal adta ki az Oppo.
2 db kamerája van. A kamerájának maximum felbontása 8,x Mpixel. A háttértárának mérete 64 GB GB.
A telefongurun az elmúlt két hétben 19 alkalommal tekintették meg a készüléket.
A felhasználói szavazatok alapján összesítve 6.00 pontot kapott. A készülék nem kapható.
PIACI ÁR ALAKULÁSA |
| Nincs elegendő adat |
| MÉRETEK |
| Súly g | 187 |
| Méret mm | 166*77*8 |
| Billentyűzet | touchscreen |
| KIJELZŐ |
| Kijelző pixel | 720*1604 |
| Kijelző méret - col/inch | 6.67 |
| Színes kijelző | IPS |
| Színárnyalatok száma db | 16m (24 bit) |
| HANG ÉS KÉP |
| Kihangositás | Van |
| Hangvezérlés | Nincs |
| Hangjegyzet | alap szolgáltatás |
| Csengőhang letöltés | univerzális letöltés kezelõ |
| Polifonia | MIDI |
| Zenelejátszás (Music Player) | ePlayer |
| Rádió | Nincs |
| Kamera | 2x |
| Max. kamera felbontás (több kamera esetén) | 8,x Mpixel |
| Video lejátszás | 1080p HD lejátszó |
| MEMÓRIA ÉS TÁRHELY |
| Telefonkönyv db | dinamikus |
| Min. memória | 4 GB |
| Min. háttértár | 64 GB |
| Memória bővíthetőség | T-Flash/microSD |
| AKKUMULÁTOR |
| Típus | Li-Polimer |
Készenléti idő h / Cserélhetőség | Az akkumulátor nem vehetõ ki! |
Beszélgetési idő h / Gyorstöltés | 45W-os gyorstöltés |
N/A = Nincs adat.
Legutóbbi frissítés: 2026-03-27 21:27:03
| Apple iPhone 14 Pro Max |
 |
| Nyugati GSM |
| 250.000 Ft (használt) |
| Apple iPhone 17 Pro Max |
 |
| Euro Gsm |
| 564.000 Ft (új) |
| Apple iPhone 17 Pro |
 |
| Nyugati GSM |
| 435.000 Ft (új) |
Hírek
A Redmi A3 februári megjelenése után a Xiaomi már bemutatta az A3x-et, amely most csendben felkerült a Xiaomi globális weboldalára.
2013.07.22
| Digital Trends
A Digital Trends összeszedte, hogy milyen furcsa, azaz inkább érdekes és kevésbé hasznos módon lehet telefont tölteni.
Nem könnyû környezettudatosan, fenntartható módon élni, és folyamatosan motiváltnak maradni, ha nem látható azonnal az eredmény. Mennyivel egyszerûbb, ha azonnal adományozható forintra válthatók a tettek.
A Samsung új középkategóriás modellje finoman fejlődik, de fontos területeken lép előre.