A Nokia 1.4 telefont 2021 február dátummal adta ki a Nokia.
1 GB MB memóriával rendelkezik.
A kamerájának felbontása 8,x Mpixel. Kijelzőjének mérete 6.52 col. A telefongurun az elmúlt két hétben 37 alkalommal tekintették meg a készüléket. A felhasználói szavazatok alapján összesítve 7.24 pontot kapott. A telefon használtan átlagosan 33.125 Ft-ba kerül.
| MÉRETEK |
| Súly g | 178 |
| Méret mm | 167*77*9 |
| Billentyűzet | touchscreen |
| KIJELZŐ |
| Kijelző pixel | 720*1600 |
| Kijelző méret - col/inch | 6.52 |
| Színes kijelző | IPS |
| Színárnyalatok száma db | 16m (24 bit) |
| HANG ÉS KÉP |
| Kihangositás | Van |
| Hangvezérlés | Nincs |
| Hangjegyzet | alap szolgáltatás |
| Csengőhang letöltés | univerzális letöltés kezelõ |
| Polifonia | MIDI |
| Zenelejátszás (Music Player) | Zene lejátszó |
| Rádió | sztereó |
| Kamera | 2x |
| Max. kamera felbontás (több kamera esetén) | 8,x Mpixel |
| Video lejátszás | 720p HD lejátszó |
| MEMÓRIA ÉS TÁRHELY |
| Telefonkönyv db | dinamikus |
| Min. memória | 1 GB |
| Min. háttértár | 16 GB |
| Memória bővíthetőség | T-Flash/microSD |
| AKKUMULÁTOR |
| Típus | Li-Polimer |
Készenléti idő h / Cserélhetőség | Az akkumulátor nem vehetõ ki! |
Beszélgetési idő h / Gyorstöltés | Nincs publikus adat! |
N/A = Nincs adat.
Legutóbbi frissítés: 2026-04-24 22:46:36
| Apple iPhone 14 Pro Max |
 |
| Nyugati GSM |
| 250.000 Ft (használt) |
| Apple iPhone 16 Pro Max |
 |
| Euro Gsm |
| 435.000 Ft (új) |
| Apple iPhone 16 |
 |
| Euro Gsm |
| 247.000 Ft (új) |
Hírek
Dual kamera, nagy tárhely jellemzi a Samsung legfapadosabb, belépő szintű okostelefonját.
A nagyobbik dél-koreai gyártó tegnap este bemutatta az idei év sikervárományosát, a Samsung i9300 Galaxy S III mobilt.
Minden valószínűség szerint valami hiba folytán ugyan, de hivatalos frissítésként kapta meg egy Galaxy S7 edge az új rendszert.
Az Instant Network 3G elnevezésű hordozható mobilhálózatot, mely az Instant Network továbbfejlesztett verziója, már számos nemzetközi katasz