A Lenovo Legion Y70 (2026) telefont 2026 május dátummal adta ki a Lenovo.
8 GB MB memóriával rendelkezik.
A kamerájának felbontása 50 Mpixel. Kijelzőjének mérete 6.8 col. A telefongurun az elmúlt két hétben 16 alkalommal tekintették meg a készüléket. A felhasználói szavazatok alapján összesítve 5.33 pontot kapott. A készülék nem kapható.
PIACI ÁR ALAKULÁSA |
| Nincs elegendő adat |
| MÉRETEK |
| Súly g | Nincs publikus adat! |
| Méret mm | Nincs publikus adat! |
| Billentyűzet | touchscreen |
| KIJELZŐ |
| Kijelző pixel | 1280*2772 |
| Kijelző méret - col/inch | 6.8 |
| Színes kijelző | LTPO Oled |
| Színárnyalatok száma db | 1B (32 bit) |
| HANG ÉS KÉP |
| Kihangositás | alap szolgáltatás |
| Hangvezérlés | Nincs |
| Hangjegyzet | alap szolgáltatás |
| Csengőhang letöltés | Dolby Vision |
| Polifonia | MIDI |
| Zenelejátszás (Music Player) | ePlayer |
| Rádió | Nincs |
| Kamera | 3x |
| Max. kamera felbontás (több kamera esetén) | 50 Mpixel |
| Video lejátszás | 8K UHD+ lejátszó |
| MEMÓRIA ÉS TÁRHELY |
| Telefonkönyv db | dinamikus |
| Min. memória | 8 GB |
| Min. háttértár | 256 GB |
| Memória bővíthetőség | Nincs |
| AKKUMULÁTOR |
| Típus | Silicon-Carbon |
Készenléti idő h / Cserélhetőség | Az akkumulátor nem vehetõ ki! |
Beszélgetési idő h / Gyorstöltés | 90W-os gyostöltés |
N/A = Nincs adat.
Legutóbbi frissítés: 2026-05-25 19:37:43
| Apple Watch Ultra 3 |
 |
| Euro Gsm |
| 272.000 Ft (új) |
| Apple iPhone 17e |
 |
| Euro Gsm |
| 229.000 Ft (új) |
| Apple iPhone 16 |
 |
| Nyugati GSM |
| 260.000 Ft (új) |
Hírek
Úgy tűnik, hogy végül a telefont november 13-án mutatják be.
Kínában mutatkozott be a Motorola P30, amely nagyon olcsó és az iPhone X-et utánozza.
A friss információk szerint a Motorola úgy döntött, hogy egy női és egy férfi méretben is piacra dobja a Moto 360 okosóra továbbfejlesztett változatát.
A Gearbest ajánlatában most nevetségesen olcsón lehet EU raktárból Lenovo P8 tabletet venni.