Más néven: Xiaomi Mi CC9mt
A Xiaomi Mi CC9 telefont 2019 július dátummal adta ki a Xiaomi.
6 GB MB memóriával rendelkezik.
A kamerájának felbontása 48 Mpixel. Kijelzőjének mérete 6.39 col. A telefongurun az elmúlt két hétben 29 alkalommal tekintették meg a készüléket. A felhasználói szavazatok alapján összesítve 8.78 pontot kapott. A készülék nem kapható.
PIACI ÁR ALAKULÁSA |
| Nincs elegendő adat |
Xiaomi Mi CC9 ÁLTALÁNOS ADATAI |
| Megjelenés időpontja | 2019 július |
| Operációs rendszer | v9,x Pie (Android) |
| RotaS | Van |
| Frekvenciasáv | LTE, HSPA, Ev-Do, CDMA, GSM 4 sáv |
| Generáció | 4G |
| ChipSet, CPU, GPU | Qualcomm SDM710 Snapdragon 710 (10 nm), 8 magos (2*2,2 GHz Kryo 360 Gold & 6*1,7 GHz Kryo 360 Silver), Adreno 616 |
| MÉRETEK |
| Súly g | 179 |
| Méret mm | 157*75*9 |
| Billentyűzet | touchscreen |
| KIJELZŐ |
| Kijelző pixel | 1080*2340 |
| Kijelző méret - col/inch | 6.39 |
| Színes kijelző | Super AmOled |
| Színárnyalatok száma db | 16m (24 bit) |
| HANG ÉS KÉP |
| Kihangositás | Van |
| Hangvezérlés | Nincs |
| Hangjegyzet | alap szolgáltatás |
| Csengőhang letöltés | univerzális letöltés kezelõ |
| Polifonia | MIDI |
| Zenelejátszás (Music Player) | Aktív zajelnyomás külön mikrofonnal! |
| Rádió | sztereó |
| Kamera | 3x |
| Max. kamera felbontás (több kamera esetén) | 48 Mpixel |
| Video lejátszás | 4K UHD lejátszó |
| MEMÓRIA ÉS TÁRHELY |
| Telefonkönyv db | dinamikus |
| Min. memória | 6 GB |
| Min. háttértár | 64 GB |
| Memória bővíthetőség | T-Flash/microSD |
| AKKUMULÁTOR |
| Típus | Li-Polimer |
Készenléti idő h / Cserélhetőség | Az akkumulátor nem vehetõ ki! |
Beszélgetési idő h / Gyorstöltés | Gyorstöltésre alkalmas |
N/A = Nincs adat.
Legutóbbi frissítés: 2026-03-27 21:27:03
| Xiaomi 15 |
 |
| Euro Gsm |
| 228.000 Ft (új) |
| Xiaomi Redmi Note 14 Pro 5G |
 |
| Euro Gsm |
| 84.000 Ft (új) |
| Xiaomi Redmi Note 14 Pro |
 |
| Euro Gsm |
| 72.000 Ft (új) |
Hírek
Ha a Xiaomi Mi 9 Lite ismerősnek tűnik számodra, az azért van, mert Kínában a Xiaomi Mi CC9-ként jelent meg.
2019.11.07
| Playful Droid
A kínai gyártó bemutatta a Xiaomi Mi CC9 Pro telefont Kínában, mely hazánkban a Note szériát erősíti.
2019.10.31
| Android Authority
A kínai gyártó most igazán pofátlan klón dob piacra, az új okosórájuk egy az egyben az Apple Watchot idézi.
Képek és technikai részletek szivárogtak ki az Android One telefonról, amely sokban hasonlít a CC9e-re.