A Samsung Galaxy S26 Ultra telefont 2026 február dátummal adta ki a Samsung.
12 GB MB memóriával rendelkezik.
A kamerájának felbontása 200 Mpixel. Kijelzőjének mérete 6.9 col. A telefongurun az elmúlt két hétben 373 alkalommal tekintették meg a készüléket. A felhasználói szavazatok alapján összesítve 8.44 pontot kapott. A telefon elmúlt időszaki átlagára 564.167 Ft.
PIACI ÁR ALAKULÁSA |
| Nincs elegendő adat |
| MÉRETEK |
| Súly g | 214 |
| Méret mm | 164*79*8 |
| Billentyűzet | touchscreen |
| KIJELZŐ |
| Kijelző pixel | 1440*3120 |
| Kijelző méret - col/inch | 6.9 |
| Színes kijelző | Dynamic LTPO AmOled 2x |
| Színárnyalatok száma db | 16m (24 bit) |
| HANG ÉS KÉP |
| Kihangositás | alap szolgáltatás |
| Hangvezérlés | Nincs |
| Hangjegyzet | alap szolgáltatás |
| Csengőhang letöltés | univerzális letöltés kezelõ |
| Polifonia | MIDI |
| Zenelejátszás (Music Player) | Zene lejátszó |
| Rádió | Nincs |
| Kamera | 4x |
| Max. kamera felbontás (több kamera esetén) | 200 Mpixel |
| Video lejátszás | 8K UHD+ lejátszó |
| MEMÓRIA ÉS TÁRHELY |
| Telefonkönyv db | dinamikus |
| Min. memória | 12 GB |
| Min. háttértár | 256 GB |
| Memória bővíthetőség | Nincs |
| AKKUMULÁTOR |
| Típus | Li-Ion |
Készenléti idő h / Cserélhetőség | Visszatöltésre alkalmas (Power Bank) |
Beszélgetési idő h / Gyorstöltés | Vezeték nélkül tölthetõ! |
N/A = Nincs adat.
Legutóbbi frissítés: 2026-03-27 21:27:03
| Samsung Galaxy A56 |
 |
| Euro Gsm |
| 105.000 Ft (új) |
| Samsung Galaxy S22 5G |
 |
| Nelly GSM |
| 75.000 Ft (használt) |
| Apple iPhone 17 Pro Max |
 |
| Euro Gsm |
| 564.000 Ft (új) |
Hírek
A Galaxy S26 Ultra új Privacy Display kijelzője teljesen új szintre emelheti a mobilos adatvédelmet – és már idén több androidos csúcstelefonban is feltűnhet.
A Samsung pénzzel próbálja visszatartani a Galaxy S26 Ultra vásárlókat. Akár 250 dolláros visszatérítést is kínálhat a cég, ha meggondolnád magad.
A Samsung hamarosan bemutatja legújabb csúcskészülékét, a Galaxy S26 Ultra modellt, amely már most hatalmas izgalmat váltott ki a technológiai világban.
A Samsung végre kimondta azt, amit sok felhasználó már észrevett: a Galaxy S26 Ultra kijelzője valóban kompromisszumot köt a Privacy Display miatt.