Más néven: Nothing Phone 4a Pro
A Nothing Phone (4a) Pro telefont 2026 március dátummal adta ki a Nothing.
3 db kamerája van. A kamerájának maximum felbontása 50 Mpixel. A háttértárának mérete 128 GB GB.
A telefongurun az elmúlt két hétben 37 alkalommal tekintették meg a készüléket.
A felhasználói szavazatok alapján összesítve 6.00 pontot kapott. A készülék nem kapható.
PIACI ÁR ALAKULÁSA |
| Nincs elegendő adat |
| MÉRETEK |
| Súly g | 210 |
| Méret mm | 164*77*8 |
| Billentyűzet | touchscreen |
| KIJELZŐ |
| Kijelző pixel | 1260*2800 |
| Kijelző méret - col/inch | 6.83 |
| Színes kijelző | AmOled |
| Színárnyalatok száma db | 1B (32 bit) |
| HANG ÉS KÉP |
| Kihangositás | alap szolgáltatás |
| Hangvezérlés | Nincs |
| Hangjegyzet | alap szolgáltatás |
| Csengőhang letöltés | univerzális letöltés kezelõ |
| Polifonia | MIDI |
| Zenelejátszás (Music Player) | ePlayer |
| Rádió | Nincs |
| Kamera | 3x |
| Max. kamera felbontás (több kamera esetén) | 50 Mpixel |
| Video lejátszás | 4K UHD lejátszó |
| MEMÓRIA ÉS TÁRHELY |
| Telefonkönyv db | dinamikus |
| Min. memória | 8 GB |
| Min. háttértár | 128 GB |
| Memória bővíthetőség | Nincs |
| AKKUMULÁTOR |
| Típus | Li-Ion |
Készenléti idő h / Cserélhetőség | Visszatöltésre alkalmas (Power Bank) |
Beszélgetési idő h / Gyorstöltés | 50W-os gyorstöltés |
N/A = Nincs adat.
Legutóbbi frissítés: 2026-03-27 21:27:03
| Samsung Galaxy A56 |
 |
| Euro Gsm |
| 105.000 Ft (új) |
| Apple iPhone 17 Pro Max |
 |
| Euro Gsm |
| 564.000 Ft (új) |
| Apple iPad (2025) |
.jpg) |
| Euro Gsm |
| 145.000 Ft (új) |
Hírek
Gyorsabb chipset, új kijelzők és frissített Glyph világítás a Nothing legújabb középkategóriás telefonjaiban.
A Nothing új középkategóriás telefonja nemcsak a hardverével, hanem egy fontos piaci döntéssel is felkeltette a figyelmet.
Négy szín, aktív zajszűrés és Hi-Res vezeték nélküli hangzás az első megfizethető Nothing over-ear modellben.
A Nothing Phone (2) egy egyedülálló Android okostelefon, amely a hónap elején jelent meg a piacon. 246 ezer forintos ára ellenére lenyűgöző specifikációkkal rendelkezik, és még az iPhone 14 Plus-t is le tudta győzni egy sebességteszten.