Más néven: Huawei Watch GT3 46mm Elite Edition, ?Huawei Watch GT3 46mm Active Edition
A Huawei Watch GT 3 46mm Elite Edition okosórát 2022 október dátummal adta ki a Huawei.
A háttértárának mérete 32 GB GB.
A telefongurun az elmúlt két hétben 29 alkalommal tekintették meg a készüléket.
A felhasználói szavazatok alapján összesítve 6.56 pontot kapott. A készülék nem kapható.
PIACI ÁR ALAKULÁSA |
| Nincs elegendő adat |
| MÉRETEK |
| Súly g | 43 |
| Méret mm | 46*46*11 |
| Billentyűzet | óra gombok |
| KIJELZŐ |
| Kijelző pixel | 466*466 |
| Kijelző méret - col/inch | 1.43 |
| Színes kijelző | AmOled |
| Színárnyalatok száma db | 16m (24 bit) |
| HANG ÉS KÉP |
| Kihangositás | Van |
| Hangvezérlés | Nincs |
| Hangjegyzet | Nincs |
| Csengőhang letöltés | Nincs |
| Polifonia | MIDI |
| Zenelejátszás (Music Player) | Nincs |
| Rádió | Nincs |
| Kamera | Nincs |
| Max. kamera felbontás (több kamera esetén) | Nincs |
| Video lejátszás | Nincs |
| MEMÓRIA ÉS TÁRHELY |
| Telefonkönyv db | Nincs |
| Min. memória | 4 GB |
| Min. háttértár | 32 GB |
| Memória bővíthetőség | Nincs |
| AKKUMULÁTOR |
| Típus | Li-Polimer |
Készenléti idő h / Cserélhetőség | Az akkumulátor nem vehetõ ki! |
Beszélgetési idő h / Gyorstöltés | Vezeték nélkül tölthetõ! |
N/A = Nincs adat.
Legutóbbi frissítés: 2026-03-27 21:27:03
| Apple iPhone 14 Pro Max |
 |
| Nyugati GSM |
| 250.000 Ft (használt) |
| Apple iPhone 17 Pro Max |
 |
| Euro Gsm |
| 564.000 Ft (új) |
| Apple iPhone 15 Pro Max |
 |
| Nelly GSM |
| 255.000 Ft (használt) |
Hírek
2020.10.27
| XDA Developers
A Googlefier a legegyszerűbb út a Google appokhoz Huawei és Honor telefonokon.
A Galaxy S26 Ultra új Privacy Display kijelzője teljesen új szintre emelheti a mobilos adatvédelmet – és már idén több androidos csúcstelefonban is feltűnhet.
Mindössze egyetlen apróság, egy különleges tok kell hozzá.
Már nagyon közel van az Android 10 frissítés.