A RugOne Xever 7 telefont 2025 november dátummal adta ki a RugOne.
3 db kamerája van. A kamerájának maximum felbontása 64 Mpixel. A háttértárának mérete 512 GB GB.
A telefongurun az elmúlt két hétben 28 alkalommal tekintették meg a készüléket.
A felhasználói szavazatok alapján összesítve 2.33 pontot kapott. A készülék nem kapható.
PIACI ÁR ALAKULÁSA |
| Nincs elegendő adat |
| MÉRETEK |
| Súly g | 325 |
| Méret mm | 174*85*15 |
| Billentyűzet | touchscreen |
| KIJELZŐ |
| Kijelző pixel | 1080*2400 |
| Kijelző méret - col/inch | 6.67 |
| Színes kijelző | AmOled |
| Színárnyalatok száma db | 16m (24 bit) |
| HANG ÉS KÉP |
| Kihangositás | alap szolgáltatás |
| Hangvezérlés | Nincs |
| Hangjegyzet | alap szolgáltatás |
| Csengőhang letöltés | univerzális letöltés kezelõ |
| Polifonia | MIDI |
| Zenelejátszás (Music Player) | ePlayer |
| Rádió | sztereó |
| Kamera | 3x |
| Max. kamera felbontás (több kamera esetén) | 64 Mpixel |
| Video lejátszás | 1440p HD+ lejátszó |
| MEMÓRIA ÉS TÁRHELY |
| Telefonkönyv db | dinamikus |
| Min. memória | 12 GB |
| Min. háttértár | 512 GB |
| Memória bővíthetőség | T-Flash/microSD |
| AKKUMULÁTOR |
| Típus | Li-Polimer |
Készenléti idő h / Cserélhetőség | Visszatöltésre alkalmas (Power Bank) |
Beszélgetési idő h / Gyorstöltés | 33W-os gyorstöltés |
N/A = Nincs adat.
Legutóbbi frissítés: 2026-03-27 21:27:03
| Apple iPhone 16 Pro |
 |
| Nyugati GSM |
| 360.000 Ft (új) |
| Apple iPhone 16 Pro Max |
 |
| Euro Gsm |
| 449.000 Ft (új) |
| Apple iPhone 16e |
 |
| Nyugati GSM |
| 195.000 Ft (új) |
Hírek