Az OnePlus Pad 4 tabletet 2026 április dátummal adta ki az OnePlus.
8 GB MB memóriával rendelkezik.
A kamerájának felbontása 13 Mpixel. Kijelzőjének mérete 13.2 col. A telefongurun az elmúlt két hétben 7 alkalommal tekintették meg a készüléket. A felhasználói szavazatok alapján összesítve 4.33 pontot kapott. A készülék nem kapható.
PIACI ÁR ALAKULÁSA |
| Nincs elegendő adat |
| MÉRETEK |
| Súly g | 672 |
| Méret mm | 290*210*6 |
| Billentyűzet | touchscreen |
| KIJELZŐ |
| Kijelző pixel | 2400*3392 |
| Kijelző méret - col/inch | 13.2 |
| Színes kijelző | IPS |
| Színárnyalatok száma db | 68B (64 bit) |
| HANG ÉS KÉP |
| Kihangositás | alap szolgáltatás |
| Hangvezérlés | Nincs |
| Hangjegyzet | alap szolgáltatás |
| Csengőhang letöltés | univerzális letöltés kezelõ |
| Polifonia | MIDI |
| Zenelejátszás (Music Player) | ePlayer |
| Rádió | Nincs |
| Kamera | 1x |
| Max. kamera felbontás (több kamera esetén) | 13 Mpixel |
| Video lejátszás | 4K UHD lejátszó |
| MEMÓRIA ÉS TÁRHELY |
| Telefonkönyv db | Nincs |
| Min. memória | 8 GB |
| Min. háttértár | 256 GB |
| Memória bővíthetőség | Nincs |
| AKKUMULÁTOR |
| Típus | Li-Polimer |
Készenléti idő h / Cserélhetőség | Az akkumulátor nem vehetõ ki! |
Beszélgetési idő h / Gyorstöltés | 80W-os gyorstöltés |
N/A = Nincs adat.
Legutóbbi frissítés: 2026-05-25 19:37:43
| Apple iPhone 17 Pro |
 |
| Nyugati GSM |
| 435.000 Ft (új) |
| Xiaomi 15 |
 |
| Euro Gsm |
| 232.000 Ft (új) |
| Apple iPhone 15 Plus |
 |
| Nyugati GSM |
| 250.000 Ft (új) |
Hírek
2018.07.24
| Xiaomi Today
Épphogy megjelent a Xiaomi új phablete, az alapító prezentálja is a méreteket.
Hétfőn mutatkozik be a Xiaomi Mi Pad 4, a kínai gyártó legfrissebb táblagépe.
Melyik kínai termék kedvelő szívét ne dobogtatná meg a Xiaomi nagyobb tablete?
A gyártó most a régebbi termékeket célozza meg.