A N-one NPad S tabletet 2023 május dátummal adta ki a N-one.
2 db kamerája van. A kamerájának maximum felbontása 5,x Mpixel. A háttértárának mérete 64 GB GB.
A telefongurun az elmúlt két hétben 17 alkalommal tekintették meg a készüléket.
A felhasználói szavazatok alapján összesítve 6.25 pontot kapott. A készülék nem kapható.
PIACI ÁR ALAKULÁSA |
| Nincs elegendő adat |
| MÉRETEK |
| Súly g | 506 |
| Méret mm | 247*157*7 |
| Billentyűzet | touchscreen |
| KIJELZŐ |
| Kijelző pixel | 800*1280 |
| Kijelző méret - col/inch | 10.1 |
| Színes kijelző | IPS |
| Színárnyalatok száma db | 16m (24 bit) |
| HANG ÉS KÉP |
| Kihangositás | alap szolgáltatás |
| Hangvezérlés | Nincs |
| Hangjegyzet | alap szolgáltatás |
| Csengőhang letöltés | univerzális letöltés kezelõ |
| Polifonia | MIDI |
| Zenelejátszás (Music Player) | ePlayer |
| Rádió | Nincs |
| Kamera | 2x |
| Max. kamera felbontás (több kamera esetén) | 5,x Mpixel |
| Video lejátszás | 1080p HD lejátszó |
| MEMÓRIA ÉS TÁRHELY |
| Telefonkönyv db | Nincs |
| Min. memória | 4 GB |
| Min. háttértár | 64 GB |
| Memória bővíthetőség | T-Flash/microSD |
| AKKUMULÁTOR |
| Típus | Li-Polimer |
Készenléti idő h / Cserélhetőség | Az akkumulátor nem vehetõ ki! |
Beszélgetési idő h / Gyorstöltés | Gyorstöltésre alkalmas |
N/A = Nincs adat.
Legutóbbi frissítés: 2026-04-24 22:46:36
| Samsung Galaxy A56 |
 |
| Euro Gsm |
| 112.000 Ft (új) |
| Apple iPhone 14 Pro Max |
 |
| Nyugati GSM |
| 250.000 Ft (használt) |
| Samsung Galaxy S25 |
 |
| Euro Gsm |
| 222.000 Ft (új) |
Hírek
Készíts egy vagy több fotót és nyerj a OnePlus havi játékán!
A Huawei bemutatta legújabb okosóra-családját.
2026.04.15
| Android Authority
A OnePlus és az OPPO a friss pletykák szerint a Samsung ötletét viheti tovább.
2012.10.18
| Daily Mobile
Ha a Samsung Galaxy Note 2 túl nagy, akkor mi a helyzet a Sony Vaio Tab 20-szal?