A N-one NPad Plus tabletet 2023 január dátummal adta ki a N-one.
6 GB MB memóriával rendelkezik.
A kamerájának felbontása 13 Mpixel. Kijelzőjének mérete 10.36 col. A telefongurun az elmúlt két hétben 22 alkalommal tekintették meg a készüléket. A felhasználói szavazatok alapján összesítve 4.67 pontot kapott. A készülék nem kapható.
PIACI ÁR ALAKULÁSA |
| Nincs elegendő adat |
| MÉRETEK |
| Súly g | 478 |
| Méret mm | 247*157*7 |
| Billentyűzet | touchscreen |
| KIJELZŐ |
| Kijelző pixel | 1200*2000 |
| Kijelző méret - col/inch | 10.36 |
| Színes kijelző | IPS |
| Színárnyalatok száma db | 16m (24 bit) |
| HANG ÉS KÉP |
| Kihangositás | alap szolgáltatás |
| Hangvezérlés | Nincs |
| Hangjegyzet | alap szolgáltatás |
| Csengőhang letöltés | univerzális letöltés kezelõ |
| Polifonia | MIDI |
| Zenelejátszás (Music Player) | ePlayer |
| Rádió | Nincs |
| Kamera | 1x |
| Max. kamera felbontás (több kamera esetén) | 13 Mpixel |
| Video lejátszás | 1080p HD lejátszó |
| MEMÓRIA ÉS TÁRHELY |
| Telefonkönyv db | dinamikus |
| Min. memória | 6 GB |
| Min. háttértár | 128 GB |
| Memória bővíthetőség | Nincs |
| AKKUMULÁTOR |
| Típus | Li-Polimer |
Készenléti idő h / Cserélhetőség | Az akkumulátor nem vehetõ ki! |
Beszélgetési idő h / Gyorstöltés | Gyorstöltésre alkalmas |
N/A = Nincs adat.
Legutóbbi frissítés: 2026-04-24 22:46:36
| Xiaomi 15 |
 |
| Euro Gsm |
| 232.000 Ft (új) |
| Apple iPhone 17 Pro |
 |
| Nyugati GSM |
| 435.000 Ft (új) |
| Apple iPhone 14 Plus |
 |
| Nelly GSM |
| 130.000 Ft (használt) |
Hírek
Készíts egy vagy több fotót és nyerj a OnePlus havi játékán!
A Huawei bemutatta legújabb okosóra-családját.
2026.04.15
| Android Authority
A OnePlus és az OPPO a friss pletykák szerint a Samsung ötletét viheti tovább.
2012.10.18
| Daily Mobile
Ha a Samsung Galaxy Note 2 túl nagy, akkor mi a helyzet a Sony Vaio Tab 20-szal?