Mobiltelefonokkal, okostelefonokkal, smartphone-okkal, tabletekkel kapcsolatos hírek, fejlemények a nagyvilágból és Magyarországról.
2021.02.18
| GSM Arena
Az Apple márciusban jelentheti be az AirTageket, a mini LED-es iPad Pro-t és az AirPods 3-at.
2021.02.18
| 9to5Mac
Tegnap az Apple kiadta az iOS 14.5 és iPadOS 14.5 második fejlesztői bétáját.
2021.02.18
| Phone Arena
A középkategóriás OnePlus Nord N10 5G és az N100 már nagyon népszerű az Egyesült Államokban.
2021.02.17
| GsmArena
Az Oppo egy igencsak különleges szelfikamerát szabadalmaztatott, amivel akár 3D-s képeket is lehet majd készíteni.
2021.02.17
| Android Authority
A friss pletykák szerint a 2021-es iPhone széria két fontos és rég várt újítást hozhat.
2021.02.17
| Playful Droid
A Samsung Galaxy A52 és A52 5G hivatalos specifikációi és a dizájn kiszivárogtak.
2021.02.17
| Phone Arena
A Microsoft végre kiadott egy egységes Office alkalmazást az Apple iPad tabletek számára.
2021.02.16
| PhoneArena
Várhatóan március utolsó hetén kerül bemutatásra a Huawei P50 sorozat, ami három telefonból fog állni.
2021.02.16
| Playful Droid
Egy friss fotónak hála megmutatjuk, hogyan néz ki a Realme Narzo 30A és a Narzo 30 Pro.
2021.02.16
| Xiaomi
Meglepetés! Xiaomi okosotthon-bemutató terek nyílnak hazai a BAUHAUS szakáruházakban.
2021.02.16
| GSM Arena
A dél-koreai óriás bejelentette a 7000 mAh-s akkumulátorral felvértezett Samsung Galaxy F62 modellt.
2021.02.15
| GsmArena
Az iPhone 13 végre 120Hz-es kijelzővel és Always-On Display funkcióval érkezik 2021-ben.
2021.02.15
| GsmArena
Egy kiszivárgott kép szerint a Xiaomi Mi 11 Lite a sima Mi 11-gyel ellentétben egyszerű kialakítású panellal érkezhet.
2021.02.15
| GsmArena
Legújabb szivárgás felfedte a Samsung Galaxy A72 4G legfontosabb specifikációi mellett az okostelefon induló árát is.
2021.02.15
| GSM Arena
Az Above Avalon egy átfogó Apple Watch elemzést tett közzé, amely szerint 100 millió darabot szállított világszerte a vállalat.
2021.02.15
| Phone Arena
A jelek szerint a Samsung a középkategóriás Galaxy A sorozatot is fontos funkcióval tervezi felvértezni.
2021.02.15
| Phone Arena
Friss videót adott ki a kínai gyártó, amelyen megmutatja, mire is képes éjjel fotózás terén a Xiaomi Mi 11 5G.
2021.02.14
| GsmArena
Evan Blass osztotta meg az első információkat a készülő LG okostelefonokról.
2021.02.14
| Playful Droid
A Honor múlt hónapban hivatalosan bejelentette a vállalat első okostelefonját a Huawei-től való függetlensége után.
2021.02.13
| Phone Arena
A kínai gyártó hamarosan talán bejelentésre kerülő Mi 11 Ultra modellje aprócska kijelzővel rendelkezik a kamera betétben.
2021.02.12
| GsmArena
The Chainsmokers népszerűsíti a Realme hamarosan érkező TWS fülhallgatóját.
2021.02.12
| Samsung
A Samsung bemutatja az új Galaxy A32 5G-t, amely széles körben elérhetővé teszi az 5G technológiát.
2021.02.12
| MKB Bank
Az MKB Bank Ügyfelei számára már elérhető a bank megújult mobilfizetési szolgáltatása.
2021.02.12
| SamMobile
A tavalyi Samsung Galaxy S20 FE meglepően nagy sikerét tekintve a cég az utódon dolgozik.
2021.02.12
| Huawei
Újabb banki alkalmazással bővül a Huawei AppGallery, az Erste Bank George app már elérhető az alkalmazás áruházban.
2021.02.11
| Xiaomi
A Xiaomi piacvezető pozíciót ért el 2020 negyedik negyedévében Közép-Kelet-Európában az okostelefonok piacán.
2021.02.11
| Android Police
Az emberek rossz apphoz írják a lehúzó véleményeket a Google Play Áruházban, bár nem szándékosan.
2021.02.11
| GsmArena
A Hyundai-t lecserélve az Apple már a Nissan-nal dolgozik együtt egy közös projekten.
2021.02.11
| GSM Arena
Megbízható informátor szerint a OnePlus 9 és a OnePlus 9 Pro egyaránt 4500 mAh-s töltővel érkezik.
2021.02.11
| GsmArena
Snapdragon 750G lapkakészlettel és 108 MP-es főkamerával érkezhet az új Redmi Note 10 széria.
Előző 30 hir Következő 30 hir
Egyéb hírek
Olvassa el legfrissebb híreinket a mobiltelefonok világából. Követjük a fejleményeket a mobiltelefonok, tabletek, okosórák gyártóinál, illetve bemutatjuk a legújabb trendeket és a mobil kiegészítőket is. A telefongurun nem csak a legnagyobb gyártókat követjük, hanem igyekszünk lefedni a piac egészét, és a kisebb szolgáltatók, gyártókkal kapcsolatos híreket is szemlézzük szerte a világból. Célunk, hogy oldalainkon minden telefóniával kapcsolatos érdekességről számot adjunk. Természetesen tudjuk, hogy a látogatóink többségét a legnagyobb gyártók (pl. Apple, Samsung, Huawei, Xiaomi) érdekli, de szeretnénk kielégíteni az igazi „geekek” érdeklődését is. Emellett rendszeresen bemutatjuk, azt is, hogy a legkeresettebb mobiltelefonok és kiegészítők, mint például a bluetooth headsetek, hol és mennyiért kaphatóak akciósan vagy nagyon olcsó áron.
Minden hírt ellátunk cimkékkel is, így könnyebben lehet megkeresni az adott témához, készülékhez kapcsolódó összes hírünket. Egyszerűen kattintson rá az adott cimkére, és már mutatjuk is az összes odavágó hírt.
A híreken túl olvassa el
mobiltelefon tesztjeinket is, ahol hosszabban, több napon keresztül vizsgálják meg szakértő kollégáink az eszközöket, és utána írják le szakmai véleményüket. Amennyiben többet szeretne megtudni a telefonokról, érdemes még
keresgélni a telefon adatbázisunkban is, amely a legnagyobb Magyarországon elérhető mobiltelefon, tablet és okosóra adatbázis, nagyon sok ezer készülékkel. Ezt az adatbázist heti rendszerességgel frissítjük.
Az itt közölt tartalom részben a Telefonguru saját szellemi terméke, részben harmadik személyek szellemi alkotását tartalmazza. Utóbbi esetén a Telefonguru a honlapon minden esetben megjelöli az idézett szöveg forrását. Amennyiben a honlapon közzétett írás egyes részei forrásmegjelölést nem tartalmaznak, úgy az a Telefonguru saját szellemi alkotásának tekintendő, és mint ilyen teljeskörű szerzői jogi védelmet élvez. A Telefonguru ezúton hozzájárulását adja a közzétett szellemi termékeinek idézéséhez, az általános törvényi követelmények teljesítésén kívül a
Telefonguru.hu név és URL megjelölés feltüntetése esetén. Ha bárki az idézésen túl a Telefonguru valamely szellemi alkotását teljes terjedelemben kívánná átvenni, úgy köteles ehhez a Telefonguru előzetes hozzájárulását beszerezni. Fenti szabályozás értelemszerűen kiterjed a Telefonguru által kiküldött hírlevelek tartalmára is.