Itt a hat hivatalos OnePlus Nord tok

2020.07.14| GSM Arena
Címkék:

OnePlus Nord

,

Nord


Összesen hat kiegészítőt láthatunk, amelyek mindegyike a Nord védelmére készült.

A képeket evleaks posztolta Twitterre a változatosság kedvéért. A kínálatban szerepel a OnePlusnál már-már kötelező – és a felhasználók egyik legnagyobb kedvence –, a Sandstone, egy átlátszó és az új cyan/Aquamarine szín is.

A OnePlus Nordot július 21-én mutatja be a kínai gyártó. A teljes műszaki adatlap már napvilágra került, innen tudjuk, hogy a készülék 6.44 colos, fullHD+ felbontású, 90Hz-es AMOLED kijelzőt hoz, kettős szelfi kamera, négy hátlapi érzékelő – 48 megapixeles fő, 8 megapixeles ultraszéles, 5 megapixeles mélységérzékelő és 2 megapixeles makro – jellemzi.

Lapozz a galériában!

A burkolat alatt Snapdragon 765G lapkakészlet, 8/12 gigabájt RAM, 12/256 gigabájt tárhely, valamint 4115 mAh-s akkumulátor és 30 wattos vezetékes töltés található.

 

 

A cikkhez kapcsolódó linkek:


Új és Használt GSM kiemelt ajánlatok


Megvan a dátum! További 20 Galaxyra erősítették meg a One UI 8.5 frissítést

Megvan a dátum! További 20 Galaxyra erősítették meg a One UI 8.5 frissítést

2026.05.08
| SammyFans
A Galaxy S, Z, A és Tab szériák újabb modelljei csatlakoznak a nagy rendszerfrissítéshez.
Agresszívan árazzák az Apple iPhone 18 Pro és 18 Pro Max készülékeket

Agresszívan árazzák az Apple iPhone 18 Pro és 18 Pro Max készülékeket

2026.05.04
| Phone Arena
Meglepő árstratégia az Apple-től. Az ősszel bemutatkozó iPhone 18 Pro modellek nem drágulnak, de van egy csavar a háttérben.
Szinte ingyen adja az Apple az AirPods Pro 3-at új Apple Card felhasználóknak

Szinte ingyen adja az Apple az AirPods Pro 3-at új Apple Card felhasználóknak

2026.05.18
| 9to5Mac
Az Apple eddigi egyik legerősebb Apple Card akcióját indította el az új felhasználók számára.
Az Android rejtett automatizmusai: hat funkció, amely észrevétlenül könnyíti meg a mindennapokat

Az Android rejtett automatizmusai: hat funkció, amely észrevétlenül könnyíti meg a mindennapokat

2026.06.14
| Android Police
Sok felhasználó külön alkalmazásokra esküszik, pedig az Android már évek óta olyan intelligens funkciókat kínál, amelyek maguktól dolgoznak a háttérben.