Samsung ATIV S: újra késik, februárban talán már kapható lesz

2012.12.07| SamMobile

Alig két hete derült ki, hogy feltehetően késik a nagyobbik dél-koreai gyártó Windows Phone 8-as mobiljának megjelenése, mára azt is tudni, hogy sokat.

Alig két hete derült ki, hogy feltehetÅ‘en késik a nagyobbik dél-koreai gyártó Windows Phone 8-as mobiljának megjelenése, mára azt is tudni, hogy sokat. A Samsung ATIV S modell csak 2013 februárjától lesz megvásárolható legkorábban az amerikai webshopokban, holott sokaknak fájt a foga rá már a karácsonyfa alá is. Egy belsÅ‘s dolgozó erÅ‘sítette meg a SamMobile-nak, hogy újra eltolta a cég a telefon piacra dobását, amely így összesen már több mint 8 hét késést jelent. Vajon mi lehet az ok? Az egyik talán az lehet, hogy túl nagy az érdeklÅ‘dés és az elÅ‘rendelés az ATIV S-re és nem képes az igényeket kiszolgálni a Samsung, de az is elképzelhetÅ‘, hogy nem szeretne a gyártó konkurenciát állítani még házon belül sem a Samsung i9300 Galaxy S III és a Samsung Galaxy Note II mobiloknak. Nem ez az elsÅ‘ eset, hogy hasonló okokból csúszott már dél-koreai készülék megjelenése, a Samsung Galaxy Note 10.1 majdnem fél évvel az eredetileg tervezett dátum után került csak piacra. A Samsung ATIV S fÅ‘bb ismertetÅ‘jegyei a 4.8 colos Super AMOLED HD kijelzÅ‘, a 1.5 gigahertzes, kétmagos processzor, valamint a cégnél most debütáló Windows Phone 8 operációs rendszer.



A cikkhez kapcsolódó linkek:


Új és Használt GSM kiemelt ajánlatok


A Samsung fizet, csak ne akard visszaküldeni az új S26 Ultrádat

A Samsung fizet, csak ne akard visszaküldeni az új S26 Ultrádat

2026.03.18
| Sammyfans
A Samsung pénzzel próbálja visszatartani a Galaxy S26 Ultra vásárlókat. Akár 250 dolláros visszatérítést is kínálhat a cég, ha meggondolnád magad.
Rejtett ujjlenyomat trükk a Samsung telefonokon

Rejtett ujjlenyomat trükk a Samsung telefonokon

2026.04.08
| Android Authority
Egy kevéssé ismert funkcióval teljesen új szintre emelhető a vezérlés a Samsungokon.
Samsung elismerte: a Galaxy S26 Ultra kijelzője tényleg gyengébb lett

Samsung elismerte: a Galaxy S26 Ultra kijelzője tényleg gyengébb lett

2026.03.17
| 9to5Google
A Samsung végre kimondta azt, amit sok felhasználó már észrevett: a Galaxy S26 Ultra kijelzője valóban kompromisszumot köt a Privacy Display miatt.
Megvan a dátum! További 20 Galaxyra erősítették meg a One UI 8.5 frissítést

Megvan a dátum! További 20 Galaxyra erősítették meg a One UI 8.5 frissítést

2026.05.08
| SammyFans
A Galaxy S, Z, A és Tab szériák újabb modelljei csatlakoznak a nagy rendszerfrissítéshez.