Megszűnik a T-Mobile

2013.03.27| T-Mobile

A Telekom egységesíti márkastruktúráját: az egy „T” márka bevezetésével párhuzamosan új, dinamikusabb arculatot vezet be.

A Telekom egységesíti márkastruktúráját: az egy „T” márka bevezetésével párhuzamosan új, dinamikusabb arculatot vezet be. Az év végéig az ország lakosságának közel 40%-a számára teszi elérhetÅ‘vé 4G/LTE alapú mobilinternet szolgáltatását, bÅ‘víti 4G/LTE-képes készülék- és díjcsomagkínálatát. Amint a Magyar Telekom nemrégiben bejelentette, egy új működési struktúra kialakításával ügyfelei még korszerűbb és hatékonyabb kiszolgálására törekszik. Alaptevékenységét az új online képességek és a digitális otthon irányában bÅ‘víti, és tovább erÅ‘síti jelenlétét a nem hagyományos üzleti területeken is. A technológiák közötti átjárhatóság, valamint az egyszerűbb és átláthatóbb működés iránti igény hívta életre, hogy a márkastratégia terén is változásokat foganatosítson. Ennek szellemében 2013 folyamán egységesíteni kívánja márkastruktúráját: a jelenlegi erÅ‘s piaci márkák értékeit megÅ‘rizve, azokat középtávon egyetlen márkává ötvözi. A Telekom márkanevet, amelyet a Magyar Telekom eddig saját márkás, nem hagyományos (non-core) és üzleti szolgáltatásaihoz kapcsolt, a jövÅ‘ben minden, a lakosságnak és a kis- és középvállalatoknak kínált szolgáltatására kiterjeszti. A cél, hogy az ügyfelek a jövÅ‘ben egy márkanév alatt érhessenek el minden szolgáltatást, legyen az mobil- vagy vezetékes telefon, otthoni vagy mobilinternet, interaktív tévé, egészségügyi vagy biztosítási szolgáltatás.

Ugyanakkor az egy T márka bevezetése nem érinti a nagyvállalati ügyfélkört, akik számára a Telekom csoport tagvállalata, a T-Systems Magyarország továbbra is T-Systems márkanév alatt nyújt teljes körű távközlési és IT infrastruktúra-, alkalmazásfejlesztési, illetve rendszerintegrációs szolgáltatásokat. A Telekom az egységes márkanév bevezetésével párhuzamosan új arculatot vezet be, amely könnyebben azonosítható, frissebb, dinamikusabb élményt kiváltó megjelenést biztosít a márkának. A megújított arculat lehetÅ‘vé teszi, hogy a Telekom márka az eddig megszokottnál is markánsabban jelenjen meg az erÅ‘s versenyben működÅ‘ telekommunikációs piacon, az új üzleti területeken és a partneri együttműködések során.

A Telekom 2011 Å‘szén elsÅ‘ként tesztelte ügyfeleivel Magyarországon a 4G/LTE hálózatot, és 2012 januárjában – a hazai mobilszolgáltatók közül elsÅ‘ként - indította el a 4G/LTE alapú mobilinternet kereskedelmi szolgáltatást. Múlt év végére megvalósult Budapest - lakosságra vetített - 99%-os kültéri 4G/LTE lefedettsége,* míg Budapest – lakosságra vetített – beltéri 4G/LTE lefedettsége is 83 százalékra növekedett. A szolgáltatás jelenleg az ország lakosságának közel 27%-a számára érhetÅ‘ el kültéren. A szolgáltató tervei szerint 2013 végéig további vidéki településeken biztosítja a 4G/LTE lefedettséget, és ezzel a magyar lakosság közel 40 százaléka számára teszi elérhetÅ‘vé a 4G/LTE szolgáltatást (kültéren). A T-Mobile fokozatosan bÅ‘víti a 4G/LTE hálózat használatát lehetÅ‘vé tevÅ‘ díjcsomagok körét. 2013. április 1-jétÅ‘l a 4G/LTE hálózat elÅ‘nyeit okostelefonon már további két, a Mozaik S és M díjcsomaggal is élvezhetik az ügyfelek. SÅ‘t, a legkisebb, Mozaik XS díjcsomaggal is elérhetÅ‘ lesz a 4G/LTE hálózat, amennyiben az ügyfél „Net&Roll 1GB LTE” kiegészítÅ‘ adatopciót vásárol díjcsomagjához.

Megérkezett a Next!

Április 1-jétÅ‘l a Telekom két új, a korlátlan szabadság élményét nyújtó díjcsomaggal is megjelenik. Az új csomagok korlátlan beszélgetést és SMS-eket tartalmaznak, és a bennük foglalt adatmennyiség a Telekom 4G/LTE hálózatán is használható: a Next L díjcsomaggal mobil hálózatán belül havi 15 990 Ft-ért, a Next XL díjcsomaggal pedig bármely belföldi alapdíjas irányban havi 20 990 Ft-ért lehet korlátlanul beszélgetni és SMS-ezni. A csomagokban foglalt adatmennyiség 2 GB a kisebb, és 3 GB a nagyobb csomag esetében, sÅ‘t, a havi díjban további díjmentes szolgáltatások is benne foglaltatnak, mint például az ingyenes Duonet opció. Ezen felül egy Extra szolgáltatás díjmentesen választható: a Travel&Surf M vagy a Szuperszerviz kiegészítÅ‘ szolgáltatások egyike.

A 4G/LTE hálózat elÅ‘nyeit preferáló kis és középvállalkozások a kis képernyÅ‘s felhasználáshoz az ÉnCégem csomagok kínálatából (M-tÅ‘l XXXL-ig) válogathatnak, nagy képernyÅ‘höz, azaz táblagépekhez és notebookokhoz pedig a Business Net csomagok variációi (M-tÅ‘l XXXL-ig) állnak rendelkezésükre. A Business Net csomagok (M-tÅ‘l XXXL-ig) a nagyvállalati ügyfélkör számára is elérhetÅ‘ek kis és nagyképernyÅ‘s felhasználáshoz.A lakossági és kkv piaci célokkal összhangban a T-Systems Magyarország folyamatosan bÅ‘víti nagyvállalati ügyfelei számára a 4G/ LTE elÅ‘nyeire épülÅ‘ szolgáltatásait, fókuszba helyezve az egyedi üzleti internet és intranet szolgáltatásokat.

A Telekom folyamatosan szélesíti a 4G/LTE hálózaton működni képes mobil eszközök választékát is. A már 4G/LTE-képessé vált iPhone 5 és új iPad készülékek mellett kínálatában már megtalálhatók a HTC One SV és a Sony Xperia Z okostelefonok is, továbbá hamarosan megkezdi az ASUS Padfone 2 értékesítését is, amely telefon és táblagép egyben. Ezekkel az eszközökkel – megfelelÅ‘, LTE képes díjcsomag igénybe vétele mellett - maximálisan kihasználhatók a technológia elÅ‘nyei, a villámgyorsan letöltÅ‘dÅ‘, tűéles videók, az alacsony válaszidÅ‘ következtében még élvezetesebb online játékok, továbbá, hogy az ügyfélnek még azonos sebesség mellett is nagyobb élményben van része.

A jó minÅ‘ségű hálózat és az innovatív készülékek mellett a Telekom minÅ‘ségi tartalmat is kínál ügyfeleinek. A több képernyÅ‘n is elérhetÅ‘ Moziaréna szolgáltatását továbbfejlesztve rövidesen már nem csak T-Home interaktív TV elÅ‘fizetÅ‘k, hanem minden Telekom ügyfél és más szolgáltatók ügyfelei számára is elérhetÅ‘vé teszi szolgáltatását. A filmek iránt érdeklÅ‘dÅ‘k egy online felületen válogathatnak a választékból, amelyeket aztán laptopon, táblagépen, vagy akár a szolgáltatás igénybevételére alkalmas okostelefonon is megtekinthetnek. SÅ‘t, ezentúl a szolgáltatásért az ügyfelek már bankkártyájukkal is fizethetnek.





Új és Használt GSM kiemelt ajánlatok


A Samsung fizet, csak ne akard visszaküldeni az új S26 Ultrádat

A Samsung fizet, csak ne akard visszaküldeni az új S26 Ultrádat

2026.03.18
| Sammyfans
A Samsung pénzzel próbálja visszatartani a Galaxy S26 Ultra vásárlókat. Akár 250 dolláros visszatérítést is kínálhat a cég, ha meggondolnád magad.
Rejtett ujjlenyomat trükk a Samsung telefonokon

Rejtett ujjlenyomat trükk a Samsung telefonokon

2026.04.08
| Android Authority
Egy kevéssé ismert funkcióval teljesen új szintre emelhető a vezérlés a Samsungokon.
Samsung elismerte: a Galaxy S26 Ultra kijelzője tényleg gyengébb lett

Samsung elismerte: a Galaxy S26 Ultra kijelzője tényleg gyengébb lett

2026.03.17
| 9to5Google
A Samsung végre kimondta azt, amit sok felhasználó már észrevett: a Galaxy S26 Ultra kijelzője valóban kompromisszumot köt a Privacy Display miatt.
Megvan a dátum! További 20 Galaxyra erősítették meg a One UI 8.5 frissítést

Megvan a dátum! További 20 Galaxyra erősítették meg a One UI 8.5 frissítést

2026.05.08
| SammyFans
A Galaxy S, Z, A és Tab szériák újabb modelljei csatlakoznak a nagy rendszerfrissítéshez.