Jön a karbonsemleges Nothing ear (1)

2021.12.05
Címkék:

Nothing ear


A Nothing bejelentette, hogy első terméke, az ear (1) fülhallgató már fekete változatban is elérhető.

A Nothing bejelentette, hogy elsÅ‘ terméke, az ear (1) fülhallgató már fekete változatban is elérhetÅ‘. A pehelysúlyú, teljesen vezeték nélküli fülhallgató matt fekete gumiharanggal, átlátszó tokban érkezik. Az új színváltozat az eredeti ear (1) specifikációihoz hasonlóan akár 34 órányi használatot biztosító tokkal, 11,6 milliméteres hangszóróval és aktív zajszűréssel érkezik.

 

Az elektronikai márka továbbá azt is bejelentette, hogy ear (1) terméke mostantól karbonsemleges. A Nothing olyan nemzetközileg elismert partnerekkel dolgozik együtt, mint a genfi központú SGS, hogy független felmérést készítsen, és semlegesítse a szén-dioxid-kibocsátást. Az ear (1) 1,78 kilogrammos szén-dioxid kibocsátása az új csomagoláson is szerepel, ami a vállalat reményei szerint hozzásegíti a felhasználókat tudatosabb döntések meghozatalához.

 

„A Nothing pozitív változást szeretne elérni. Karbonsemleges ear (1) fülhallgatónk az elsÅ‘ lépés a fenntarthatóság felé.” – mondta el Carl Pei, a Nothing vezérigazgatója és társalapítója. “Az ear (1) tökéletesen mutatja, hogy a felhasználók nyitottak az olyan ötletekre, amik felrázzák az iparágat, akár tervezésrÅ‘l, akár értékesítésrÅ‘l van szó. Bízunk abban, hogy a fekete színváltozat is kedvezÅ‘ fogadtatásra talál, és egyre több technológiai márka jelöli termékein a szén-dioxid-kibocsátást.”

 


A hivatalos értékesítés kezdete elÅ‘tt a Nothing az elsÅ‘ 100 fekete színű ear (1) fülhallgatót egyedileg gravírozza és értékesíti. A felhasználók a limitált szériát kizárólag a Nothing Kioskban vásárolhatják meg Londonban.

 

Magyarországon 2021. december 13-tól mindkét színváltozat elérhetÅ‘ lesz. A fülhallgató jelenleg kizárólag az eMAG-Extreme Digital és a Magyar Telekom kínálatában érhetÅ‘ el, ajánlott bruttó 38.990 forintos áron.

 

A Nothing a közelmúltban ünnepelte egyéves évfordulóját. A vállalat elsÅ‘ terméke, az ear (1) az egyik legjobban várt termékbejelentése volt, amibÅ‘l már több mint 220.00 darabot leszállítottak.

 

A cikkhez kapcsolódó linkek:


    Új és Használt GSM kiemelt ajánlatok


    Lemásolják a Samsungot? Már jön a privacy kijelző más Android csúcsmodellekbe is

    Lemásolják a Samsungot? Már jön a privacy kijelző más Android csúcsmodellekbe is

    2026.02.23
    | 9to5Google
    A Galaxy S26 Ultra új Privacy Display kijelzője teljesen új szintre emelheti a mobilos adatvédelmet – és már idén több androidos csúcstelefonban is feltűnhet.
    Apple-hatás a Samsungnál? Jön a fejmozdulatos fülhallgató

    Apple-hatás a Samsungnál? Jön a fejmozdulatos fülhallgató

    2026.02.23
    | 9to5Google
    A Samsung Galaxy Buds 4 Pro fejmozdulatos vezérlést és új gesztusfunkciókat hozhat – és ezzel egyértelműen az Apple babérjaira tör.
    Már gyártják az iPhone 18 Pro-t – de még meglepetést tartogathat az Apple

    Már gyártják az iPhone 18 Pro-t – de még meglepetést tartogathat az Apple

    2026.02.23
    | 9to5Mac
    Az iPhone 18 Pro már elérte a tesztgyártási fázist – miközben az Apple állítólag még egy kulcsfontosságú döntés előtt áll.
    Nagy frissítés jön az iPhone-okra: ezek az újdonságok érkeznek az iOS 26.4-ben

    Nagy frissítés jön az iPhone-okra: ezek az újdonságok érkeznek az iOS 26.4-ben

    2026.03.06
    | 9to5Mac
    Az Apple új iOS frissítése több alkalmazást és rendszerfunkciót is érint, köztük az Apple Musicot, az üzeneteket és az egészségfigyelést.