Újabb Xiaomi rekord született

2019.01.17| Xiaomi Today

Egyetlen nap alatt százezer példány fogyott egyetlen modellből.

 

Bár az Apple háza táján ez nem szokatlan, de annál a gyártónál, amely ontja magából az újabbnál újabb telefonokat – és egyéb kütyüket –, annál inkább. A Xiaomi szóvivÅ‘je erÅ‘sítette meg a hírt, miszerint a Redmi Note 7 kínai megjelenésének elsÅ‘ napján több, mint százezer példány talált gazdára. Ha teljesen pontosak akarunk lenni, akkor ezt a számot 8 perc 36 másodperc alatt teljesítette a modell. Így már nem is tűnik annyira elrugaszkodottnak a remény, miszerint kevesebb mint egy hónap alatt, január végéig egymillió darabot ad el belÅ‘le a Redmi.

A Redmi Note 7 a gyártó legújabb, egyben a Redmi mint külön márka elsÅ‘ tagja. 48 megapixeles hátlapi kamera, Snapdragon 660 chipset, valamint 150-210 dollár közötti ár teszi rendkívül vonzóvá a készüléket. Hazánkban egyelÅ‘re a B20 hiánya miatt nem ajánljuk a beszerzést, hátha késÅ‘bb érkezik nemzetközi verzió is belÅ‘le.

 

 

A cikkhez kapcsolódó linkek:


Új és Használt GSM kiemelt ajánlatok


Lemásolják a Samsungot? Már jön a privacy kijelző más Android csúcsmodellekbe is

Lemásolják a Samsungot? Már jön a privacy kijelző más Android csúcsmodellekbe is

2026.02.23
| 9to5Google
A Galaxy S26 Ultra új Privacy Display kijelzője teljesen új szintre emelheti a mobilos adatvédelmet – és már idén több androidos csúcstelefonban is feltűnhet.
Apple-hatás a Samsungnál? Jön a fejmozdulatos fülhallgató

Apple-hatás a Samsungnál? Jön a fejmozdulatos fülhallgató

2026.02.23
| 9to5Google
A Samsung Galaxy Buds 4 Pro fejmozdulatos vezérlést és új gesztusfunkciókat hozhat – és ezzel egyértelműen az Apple babérjaira tör.
Samsung One UI 9 (Android 17): mely Galaxy készülékek kaphatják meg az új rendszert?

Samsung One UI 9 (Android 17): mely Galaxy készülékek kaphatják meg az új rendszert?

2026.02.16
| Sammyfans
Közeleg az Android 17 alapú frissítés – mutatjuk, mire számíthatnak a Galaxy telefonok és tabletek tulajdonosai.
Már gyártják az iPhone 18 Pro-t – de még meglepetést tartogathat az Apple

Már gyártják az iPhone 18 Pro-t – de még meglepetést tartogathat az Apple

2026.02.23
| 9to5Mac
Az iPhone 18 Pro már elérte a tesztgyártási fázist – miközben az Apple állítólag még egy kulcsfontosságú döntés előtt áll.