Nokia 302: a Nokia C3 utódja

2012.02.14| Unwired View
Címkék:

Nokia

,

C3

,

302

,

QWERTY


A finn gyártó eddig nem látott mobilja bukott le képeken, ezúttal Indonéziában. A pletykák szerint ez lesz a Nokia C3 utódja, amely az új megnevezéseknek megfelelően Nokia 302 néven kerülhet piacra.

A finn gyártó eddig nem látott mobilja bukott le képeken, ezúttal Indonéziában. A pletykák szerint ez lesz a Nokia C3 utódja, amely az új megnevezéseknek megfelelÅ‘en Nokia 302 néven kerülhet piacra. Az újdonság a belépÅ‘ kategóriát erÅ‘síti majd, annak is az elÅ‘lapi QWERTY gombsorral ellátott mobiljainak sorát. A Nokia 302 kap egy 3.2 megapixeles kamerát - az elÅ‘d modell 2 megapixelesétÅ‘l jobb kerül tehát bele - és állítólag olcsóbb lesz még a Nokia C3-nál is. Várjuk a Mobile World Congress-t.





Új és Használt GSM kiemelt ajánlatok


Lemerítik magukat a Galaxy S8-ak is

Lemerítik magukat a Galaxy S8-ak is

2018.01.03
| Phone Arena
Nemcsak a Samsung Galaxy Note 8 modellek érintettek akkumulátor gondban.
Brutálisan olcsó lett az IKEA új gyorstöltője

Brutálisan olcsó lett az IKEA új gyorstöltője

2024.03.21
| Phone Arena
Ha megbízható gyorstöltőt keres telefonjához vagy táblagépéhez, általában az Apple boltban vagy a Samsung üzletben vásárol, ha eredeti tartozékokat szeretne, vagy esetleg viszonteladónál valami márkásat.
Új telefont kaptál? Segít a Samsung

Új telefont kaptál? Segít a Samsung

2017.12.28
| Samsung
Régiből az újba: így mentsük át adatainkat a karácsonyra kapott okostelefonra
Xiaomi Redmi és Redmi Note: örök siker

Xiaomi Redmi és Redmi Note: örök siker

2019.12.13
| (x)
A Redmi a kínai vállalat almárkája, amely 2019. január 10-én bejelentve külön márkaként jelent meg, mintegy kiválva az anyacégből.