MWC: Megjelent a Sony Ericsson Xperia neo

2011.02.14
Címkék:

Tegnap este a japán-svéd gyártó is bemutatta több újdonságát, köztük a Sony Ericsson Xperia neo készüléket.

Tegnap este a japán-svéd gyártó is bemutatta több újdonságát, köztük a Sony Ericsson Xperia neo készüléket. A Haloon vagy Vivaz 2 néven is ismert modell 13 mm vékony és 126 gramm tömegű. A neo-ban egy 1 gigahertzes, Snapdragon MSM8255 processzor kapott helyet, kijelzÅ‘je egy 3.7 colos, 480×854 képpontos Reality Display, valamint adott HDMI-kimenet, egy 8 megapixeles, LED vakuval ellátott Exmor R kamera és 2 megapixeles elÅ‘lapi optika a videohívásokhoz.

A rendszer természetesen Android 2.3 Gingerbread. A belsÅ‘, 320 megabájtos memória 32 gigabájtos kártyával bÅ‘víthetÅ‘, gyárilag egy 8 gigás jár majd a neohoz. A gyártótól megszokottan többféle színben, ezüstben, pirosban és kékben is megvásárolható lesz az elsÅ‘ negyedév végétÅ‘l.



A cikkhez kapcsolódó linkek:


Új és Használt GSM kiemelt ajánlatok


Megvan a dátum! További 20 Galaxyra erősítették meg a One UI 8.5 frissítést

Megvan a dátum! További 20 Galaxyra erősítették meg a One UI 8.5 frissítést

2026.05.08
| SammyFans
A Galaxy S, Z, A és Tab szériák újabb modelljei csatlakoznak a nagy rendszerfrissítéshez.
Szinte ingyen adja az Apple az AirPods Pro 3-at új Apple Card felhasználóknak

Szinte ingyen adja az Apple az AirPods Pro 3-at új Apple Card felhasználóknak

2026.05.18
| 9to5Mac
Az Apple eddigi egyik legerősebb Apple Card akcióját indította el az új felhasználók számára.
Az iOS 27 lehet az a frissítés, ami végre iPhone-cserére ösztönzi a felhasználókat

Az iOS 27 lehet az a frissítés, ami végre iPhone-cserére ösztönzi a felhasználókat

2026.05.29
| 9to5Mac
Az Apple közelgő rendszerfrissítése minden eddiginél jobban az AI-ra építhet, ami sok régebbi iPhone tulajdonost válaszút elé állíthat.
Agresszívan árazzák az Apple iPhone 18 Pro és 18 Pro Max készülékeket

Agresszívan árazzák az Apple iPhone 18 Pro és 18 Pro Max készülékeket

2026.05.04
| Phone Arena
Meglepő árstratégia az Apple-től. Az ősszel bemutatkozó iPhone 18 Pro modellek nem drágulnak, de van egy csavar a háttérben.