LG Optimus Q2: Android Tegra 2 processzorral

2011.09.19
Címkék:

A kisebbik dél-koreai gyártó hivatalosan is bejelentette az LG Optimus LU2300 Q2 modelljét, amely fizikai QWERTY billentyűzettel rendelkezik.

A kisebbik dél-koreai gyártó hivatalosan is bejelentette az LG Optimus LU2300 Q2 modelljét, amely fizikai QWERTY billentyűzettel rendelkezik. A modellben megtalálható egy 4 colos, WVGA felbontású IPS megjelenítÅ‘, ez 700 nit fényerejű, amely rendkívül fényes a konkurenciához képest. Az Android 2.3 Gingerbread rendszer alapjául egy kétmagos, 1.2 gigaherztes Nvidia Tegra 2-es processzor szolgál, a hátlapi kamera öt, az elÅ‘lapi pedig VGA felbontású. Az Optimus Q2 12.3 mm vastag, ez a fizikai, csúszkás QWERTY gombsor miatt ennyi, tömege 147 gramm. A modell Dél-Koreában jövÅ‘ héten debütál fekete és fehér színekben. EgyelÅ‘re nem lehet tudni, hogy mikor és milyen áron jelenik meg az európai piacon.



A cikkhez kapcsolódó linkek:


Új és Használt GSM kiemelt ajánlatok


Megvan a dátum! További 20 Galaxyra erősítették meg a One UI 8.5 frissítést

Megvan a dátum! További 20 Galaxyra erősítették meg a One UI 8.5 frissítést

2026.05.08
| SammyFans
A Galaxy S, Z, A és Tab szériák újabb modelljei csatlakoznak a nagy rendszerfrissítéshez.
Agresszívan árazzák az Apple iPhone 18 Pro és 18 Pro Max készülékeket

Agresszívan árazzák az Apple iPhone 18 Pro és 18 Pro Max készülékeket

2026.05.04
| Phone Arena
Meglepő árstratégia az Apple-től. Az ősszel bemutatkozó iPhone 18 Pro modellek nem drágulnak, de van egy csavar a háttérben.
Szinte ingyen adja az Apple az AirPods Pro 3-at új Apple Card felhasználóknak

Szinte ingyen adja az Apple az AirPods Pro 3-at új Apple Card felhasználóknak

2026.05.18
| 9to5Mac
Az Apple eddigi egyik legerősebb Apple Card akcióját indította el az új felhasználók számára.
Az Android rejtett automatizmusai: hat funkció, amely észrevétlenül könnyíti meg a mindennapokat

Az Android rejtett automatizmusai: hat funkció, amely észrevétlenül könnyíti meg a mindennapokat

2026.06.14
| Android Police
Sok felhasználó külön alkalmazásokra esküszik, pedig az Android már évek óta olyan intelligens funkciókat kínál, amelyek maguktól dolgoznak a háttérben.