LG G7: 6GB RAM, OLED kijelző

2018.01.12| Phone Arena
Címkék:

LG G7

,

írisz szkenner


A dél-koreai gyártó elárulta, március közepén jelenik meg az idei csúcsmobil, az LG G7.

Amíg a rajongók azon gondolkodnak, hogy az LG G7 vajon Snapdragon 835 vagy Snapdragon 845 chipsettel kerül piacra, addig az LG brit oldalára belistázta a modellt, méghozzá a Quick Charge 4.0 kategóriába, amely pedig egyet jelent, a Snapdragon 845 jelenlétét. Ez egy igen méretes ugrás a tavalyi LG G6-hoz képest, azonba még több újdonság is várható. Egyrészt a G7 már 6 gigabájt RAM-mal érkezik, így felzárkózik végre a konkurenciához, másrészt várhatóan ugyanazt az OLED kijelzÅ‘t kapja, amelyet az LG V30-nál ismertünk meg.

A G7-et a gyártó a Mobile World Congressen jelenti be és már március közepén piacra is kerülhet a hivatalos információk szerint, nagyjából a Samsung Galaxy S9-cel egyidÅ‘ben. Hwang Jung-hwan, a mobil üzletág vezetÅ‘je elárulta, nem okoz nekik gondot a konkurenciával együtt való megjelenés, ugyanis a különbségeket fogják hangsúlyozni, így nem tekintik riválisnak. A márciusi megjelenés némi túlzás, valójában április 20-tól kerül a boltokba a kártyafüggetlen modell, de világszerte több országban már korábban megvásárolható lesz, fÅ‘ként szolgáltatói kínálatban. Az LG G7 tudáslistájában IP68 por- és vízálló burkolat, írisz-szkenner, dual elÅ‘lapi kamera, dual hátlapi kamerarendszer, vezeték nélküli töltés és FM-rádió is lesz.

 

 

A cikkhez kapcsolódó linkek:


Új és Használt GSM kiemelt ajánlatok


Számos népszerű Samsung Galaxy készülék kimarad a One UI 9 frissítésből – itt a lista az érintett modellekről

Számos népszerű Samsung Galaxy készülék kimarad a One UI 9 frissítésből – itt a lista az érintett modellekről

2026.06.30
| Phone Arena
A One UI 9 érkezése új mesterséges intelligencia-funkciókat és továbbfejlesztett kezelőfelületet hoz, azonban több korábbi csúcskategóriás és középkategóriás Galaxy készülék számára ez lesz az út vége.
Google Maps vs. Waze: A két navigációs óriás küzdelme a telefonunkon

Google Maps vs. Waze: A két navigációs óriás küzdelme a telefonunkon

2026.08.09
| Android Police
Bár a Google mindkét alkalmazást birtokolja, még mindig nyomós okunk van mindkettőt feltelepíteni.
iPhone 18 bemutató dátum - ekkor rántja le a leplet az Apple az új csúcsmobilokról

iPhone 18 bemutató dátum - ekkor rántja le a leplet az Apple az új csúcsmobilokról

2026.06.29
| Phone Arena
A szeptemberi eseményen az iPhone 18 Pro modellek mellett a régóta pletykált hajlítható iPhone Ultra is bemutatkozhat, miközben az áremelésekről szóló találgatások továbbra is beárnyékolják a rajtot.
A One UI 9.5 végre elhozza a régóta várt alkalmazás zárat a Galaxy készülékekre

A One UI 9.5 végre elhozza a régóta várt alkalmazás zárat a Galaxy készülékekre

2026.08.15
| SamMobile
A Samsung új funkciója külön jelszó helyett a telefon meglévő feloldási módját használná, így egyszerűen levédhetők lennének az érzékeny alkalmazások és játékok.