Dual SIM-es Android mobil olcsón

2010.12.14
Címkék:

A Gigabyte készülékei hazánkban kevéssé elérhetők, pedig jó áron jó tudású mobilokat forgalmaznak.

A Gigabyte készülékei hazánkban kevéssé elérhetÅ‘k, pedig jó áron jó tudású mobilokat forgalmaznak. Ebbe a kategóriába tartozik az újonnan bemutatott Gigabye GSmart Rola is, amely érdekessége a dual SIM-kezelés, ráadásul mindezt Android 2.2 Froyo rendszer alatt teszi. A készülék tudáslistájába 3.2 colos, WQVGA felbontású, rezisztív érintÅ‘kijelzÅ‘, egy 528 megahertzes processzor, 256 megabájt RAM, 512 megabájt ROM, microSD bÅ‘víthetÅ‘ség és egy 3 megapixeles kamera.

A Rolában biztosan megtalálható lesz Wi-Fi, négysávos GSM-támogatás, HSDPA internetelérhetÅ‘ség, beépített navigáció, Bluetooth és talán még FM-rádió is. A GSmart Rola 2011 elejétÅ‘l lesz kapható nettó 175 eurós áron.



A cikkhez kapcsolódó linkek:


Új és Használt GSM kiemelt ajánlatok


A Samsung fizet, csak ne akard visszaküldeni az új S26 Ultrádat

A Samsung fizet, csak ne akard visszaküldeni az új S26 Ultrádat

2026.03.18
| Sammyfans
A Samsung pénzzel próbálja visszatartani a Galaxy S26 Ultra vásárlókat. Akár 250 dolláros visszatérítést is kínálhat a cég, ha meggondolnád magad.
Nagy frissítés jön az iPhone-okra: ezek az újdonságok érkeznek az iOS 26.4-ben

Nagy frissítés jön az iPhone-okra: ezek az újdonságok érkeznek az iOS 26.4-ben

2026.03.06
| 9to5Mac
Az Apple új iOS frissítése több alkalmazást és rendszerfunkciót is érint, köztük az Apple Musicot, az üzeneteket és az egészségfigyelést.
Rejtett ujjlenyomat trükk a Samsung telefonokon

Rejtett ujjlenyomat trükk a Samsung telefonokon

2026.04.08
| Android Authority
Egy kevéssé ismert funkcióval teljesen új szintre emelhető a vezérlés a Samsungokon.
Samsung elismerte: a Galaxy S26 Ultra kijelzője tényleg gyengébb lett

Samsung elismerte: a Galaxy S26 Ultra kijelzője tényleg gyengébb lett

2026.03.17
| 9to5Google
A Samsung végre kimondta azt, amit sok felhasználó már észrevett: a Galaxy S26 Ultra kijelzője valóban kompromisszumot köt a Privacy Display miatt.