Kedves gesztus a focirajongóknak a Telenortól: az okostelefonos és táblagépes applikációban és webböngészőből vagy Chromecaston keresztül tévén is elérhető MyTV szolgáltatásán szeptember 4-én bárki - akár a nem telenoros érdeklődők is - előfizetés nélkül követhetik a HD-felbontásban elérhető M4 Sport csatornán a pénteki Európa-bajnoki selejtezőt.
Kedves gesztus a focirajongóknak a Telenortól: az okostelefonos és táblagépes applikációban és webböngészÅbÅl vagy Chromecaston keresztül tévén is elérhetÅ MyTV szolgáltatásán szeptember 4-én bárki – akár a nem telenoros érdeklÅdÅk is – elÅfizetés nélkül követhetik a HD-felbontásban elérhetÅ M4 Sport csatornán a pénteki Európa-bajnoki selejtezÅt. A vállalat azzal is meglepi saját ügyfeleit, hogy 2016. január 31-ig ingyenes hipernetes adatforgalmat biztosít a szolgáltatás használatához.
A sportközvetítéseket sugárzó M4 Sport közszolgálati tévécsatorna a nyár közepén indult el, de a Telenor internetes tévészolgáltatásában néhány hét alatt az egyik legnépszerűbb adóvá vált, ráadásul a többi közszolgálati csatornával együtt – M1, M2, Duna Televízió – már HD-felbontásban is élvezhetÅ.
Nem véletlen, hogy a Telenor a sportcsatorna élÅ közvetítésével szeretné a gyakorlatban is bemutatni szolgáltatásának elÅnyeit az érdeklÅdÅk számára: szeptember 4-én, 19.45-tÅl bárki külön elÅfizetés nélkül megtekintheti a MyTV-n a magyar-román eb-selejtezÅt. Ehhez a pénteki napon nem kell sem a Telenor ügyfelének lenni, sem pedig regisztrálni a szolgáltatásra.
Saját ügyfelei számára a Telenor további akcióval kedveskedik: a MyTV-re elÅfizetÅk 2016. január 31-éig ingyen érhetik el a szolgáltatást mobilinternetet, a Telenor Hipernet-hálózatán keresztül. Ez azt jelenti, hogy egyik ügyfélnek sem kell takarékoskodnia a mobilinternetes forgalmával, akár a buszon ülve is bármikor bekapcsolhatja kedvenc műsorát okostelefonon.
A Telenor internetes tévészolgáltatása lehetÅvé teszi azt, hogy kedvenc műsoraikat androidos és iOS-es eszközökön, vagy webböngészÅn keresztül bármilyen PC-n keresztül élÅben nézzék a felhasználók, vagy a Videótárból válasszanak műsorokat. Tematikus minicsomagjai alapján a hagyományos kábeltévénél jóval testreszabhatóbb a MyTV: a szolgáltatás használatához nem szükséges hűségszerzÅdést sem kötni, mindössze 990 forintért 13 alapcsatorna műsorát lehet élÅben követni, amit az érdeklÅdési körül szerint minicsomagokkal bÅvíthetnek, akár havi 190 forintért.
A MyTV a Google ChromeCastot is támogatja, az apró eszközzel tévén vagy monitoron is tökéletes minÅségben lehet élvezni az okostelefonon vagy táblagépen kiválasztott műsorokat. A MyTV rendszere automatikusan a rendelkezésre álló sávszélességhez igazítja a képminÅséget, így ha valaki a leggyorsabb, 4G-s Hipernet lefedettségi területén tartózkodik, a lejátszó automatikusan nagyfelbontásra vált azon csatornák esetékben, amelyek adása HD-ben elérhetÅ.
Emellett a szolgáltatást használók a legújabb, legjobb sorozatokból is behozhatják lemaradásukat: ez a több mint kétezer órányi filmet és sorozatot tartalmazó Videotárral sosem volt egyszerűbb. Nemrég több vadonatúj, menÅ sorozattal bÅvült a repertoár: a napokban a Hannibál című amerikai sorozat harmadik évada is elérhetÅ már a MyTV-n, de a Juliette Lewis és Ryan Philippe fÅszereplésével idén debütált „Titkok és hazugságok” című krimisorozat, valamint a kritikusok egyik nagy kedvence, az idÅutazós „Outlander – Az idegen” című történelmi fikciós sorozat is megtalálható a kínálatban.