A mobilok létezése óta GetJar két napja hatalmas rendezvényt szervezett, hogy bemutattassák, melyek a legnépszerûbb és legtöbb letöltést elért mobil alkalmazások.
A mobilok létezése óta GetJar két napja hatalmas rendezvényt szervezett, hogy bemutattassák, melyek a legnépszerûbb és legtöbb letöltést elért mobil alkalmazások. A GetJar kezdetben - ahogy a neve is mutatja - Java alkalmazásokkal foglalkozott, ám számos platform elterjedése miatt kiterjesztették adatbázisukat a Java mellett a Symbian, Windows Mobile, BlacckBerry, iPhone és Android alkalmazásokra is.
A Java programok között gyõztes lett a WaveSecure Backup, míg a Symbiannál az instant messengereket egy programba tömörítõ és folyamatosan fejlesztés alatt álló Nimbuzz található. A Windows Mobile készülékek esetében az abszolút nyertes az Opera Mini.
Nimbuzz és Layar
Az iPhone-ok esetében a Tap Tap Revenge 3 lett a gyõztes, az Androidnál a Lookout, míg a Layar kiterjesztett valóság programja mindenhol említésre került.