A klasszik visszatér: jöhet a Samsung Galaxy S II Plus

2012.11.22| SamMobile

A 2011-es év egyik abszolút sikermobilja androidos körökben egyértelműen a Samsung i9100 Galaxy S II.

A 2011-es év egyik abszolút sikermobilja androidos körökben egyértelműen a Samsung i9100 Galaxy S II. A dél-koreai gyártó meglovagolná a milliók által még mindig otthon dédelgetett szerelmet, és akik eddig nem tudták megvenni a készüléket, azok jövőre hozzájuthatnak egy friss kiadáshoz, amely Galaxy S II Plus néven kerül majd a boltokba. A mobilrajongók visszaemlékezhetnek, az első nagy sikerű Samsung i9000 Galaxy S modellből is készült egy Plus nevű verzió, amely akkor is csak egyetlen apró fejlesztést tartalmazott, az 1 gigahertzes Hummingbird processzor helyébe egy 1.4 gigahertzes Qualcomm MSM8255T került, valamint a PowerVR SGX540 grafikai gyorsítót Adreno 205-re cserélte a cég. Minden más tudás, külső maradt a régi, cserébe elérhető áron kínálták. Azt egyelőre nem lehet tudni pontosan, hogy milyen specifikáció változik, ám állítólag Android 4.1.2 Jelly Bean rendszerrel és a vadiúj Nature UX kezelőfelülettel, valamint csak 8 gigabájtos beépített tárhellyel dobják majd piacra a Galaxy S II Plus-t jövőre Chich White és Dark Blue színekben. A bejelentés december-január környékére várható, az ár pedig valahol a Samsung Galaxy S Mini és a Samsung Galaxy Premier között helyezkedik majd el.

A klasszik visszatér: jöhet a Samsung Galaxy S II Plus



ÚJ! Tokok, üvegek, töltők a shopban! ÚJ! Tokok, üvegek, töltők a shopban!

A cikkhez kapcsolódó linkek:
messenger whatsapp facebook twitter email




Új és Használt GSM kiemelt ajánlatok



Letölthető: Android 4.3 Samsung Galaxy S4-re

Letölthető: Android 4.3 Samsung Galaxy S4-re

2013.10.22
| GSM Arena
A Samsung i9500 Galaxy S4 modellekre megérkezett az Android 4.3 frissítés, bár ez ténylegesen még csak az Exynos chipsettel felszerelt változatokat érinti.
Megjelent a Samsung Galaxy S3: vérbeli csúcsmobil

Megjelent a Samsung Galaxy S3: vérbeli csúcsmobil

2012.05.04
| Engadget
A nagyobbik dél-koreai gyártó tegnap este bemutatta az idei év sikervárományosát, a Samsung i9300 Galaxy S III mobilt.
Komoly gondok az Android 4.3 frissítéssel

Komoly gondok az Android 4.3 frissítéssel

2013.11.15
| Phone Arena
Nincs két hete sem, hogy a nagyobbik dél-koreai gyártó kiadta a Samsung Galaxy S III-ra a rendszerfrissítést, komoly hibákról számolnak be a felhasználók.
Itt a Samsung Galaxy Note 10.1 tudáslistája

Itt a Samsung Galaxy Note 10.1 tudáslistája

2012.08.03
| Übergizmo
Kikerült az internetre a nagyobbik dél-koreai gyártó Galaxy Note 10.1 nettáblájának tudáslistája, legalábbis ami a fontosabb részleteket illeti.

TELEFONOK GYORSLISTA
Márka :

Tipus :


HÍRLEVÉL

Feliratkozás a Telefonguru ingyenes hírlevelére

Elfogadom az Adatvédelmi és Adatkezelési Tájékoztatót Ezt a webhelyet a reCAPTCHA védi. A Google adatvédelmi irányelve és a szolgáltatási feltételek érvényesek.


SZAVAZÁS

Milyen telefontokkal védi telefonját?


nem használok tokot
a lehető legolcsóbbat veszem
designos tokot használok
a legnagyobb védelmet nyújtó tokot veszem



Korábbi szavazások eredményei