Újabb Black Friday akciók a Telekomnál 2016. november 25-27. között

2016.11.24| Telekom

A Facebook felhasználók is dönthettek az akciós kínálatról.

Az elmúlt hétvégét követően a Telekom újabb három napos Black Friday akciót tart 2016. november 25-27-e között. A hétvégére különösen kedvező áru okostelefonokkal, tartozékokkal, a zenehallgatáshoz használt kiegészítőkkel és televízió készülékekkel is készül az telekommunikációs cég. A vállalat az első Black Friday hétvégéhez hasonlóan a második akciós hétvégén is a speciális, Vidd el most, és kezdd el fizetni 2 hónap múlva konstrukcióval, valamint online vásárlás esetén ingyenes kiszállítással kínálja termékeit annak érdekében, hogy megkönnyítse a karácsonyi bevásárlást.

„Ügyfeleink igényeire válaszolva döntöttünk úgy, hogy nemcsak speciális fizetési konstrukcióval készülünk a következő akciós hétvégére, hanem azzal is, hogy a kedvezményes ajánlatokat már nemcsak online, hanem a Telekom Black Friday akcióinak sorában most először a vállalat üzleteiben is elérhetővé tesszük.” –mondta el Pereszlényi Zoltán, a vállalat Ügyfél és csatorna kapcsolatmenedzsment igazgatója.

„E mellett idén először a Facebook oldalunk közösségét is bevontuk a hétvége akciós kínálatának kialakításába: követőink két gyártó okostelefonjára, a Samsung és Huawei 2-2 csúcsmodelljére adhatták le voksaikat. A legtöbb szavazatot kapott két készüléket pedig szerepeltetjük majd a pénteken induló Black Friday akciónk kínálatában. A közel 24 órán át tartó voksoláson összesen 14 776–an vettek részt, és a két legnépszerűbb készüléknek a Samsung Galaxy S7 és Samsung Galaxy S7 Edge okostelefonok bizonyultak.” – tette hozzá az igazgató.

Telekom elmúlt hétvégén tartott Black Friday akciója kiemelten sikeres volt, kétszer több látogató érkezett a vállalat weboldalára, mint egy átlagos hétvégén. A kínálatból a legnépszerűbbek a TV készülékek, az okostelefonok és a Bluetooth hangszórók voltak, de sokan rendeltek fitness aktivitásmérőt, okosórát és további kiegészítőket is.

Vidd el most, és kezdd el fizetni 2 hónap múlva

Telekom speciális Vidd el most, és kezdd el fizetni 2 hónap múlva konstrukciója azt jelenti, hogy a kamatmentes részletre megvásárolt készülékért sem a vásárlás pillanatában, sem az azt követő 2 hónapban nem kell részletet fizetni, a törlesztés csak a harmadik hónaptól kezdődik.



Olvasson tovább a legfrissebb híreink között! Olvasson tovább a legfrissebb híreink között!

messenger whatsapp facebook twitter email




Új és Használt GSM kiemelt ajánlatok



A 2024-es év legjobb okostelefonjai

A 2024-es év legjobb okostelefonjai

2024.12.20
| 9to5mac
Az MKBHD Smartphone Awards 2024-ben tíz kategóriában választották ki az év legkiemelkedőbb telefonjait, a legnagyobb meglepetést pedig az iPhone 16 szerezte a „legjobb kis telefon” cím elnyerésével.
Mi a gond a Samsung Galaxy S szériájának kameráival?

Mi a gond a Samsung Galaxy S szériájának kameráival?

2024.12.19
| SamMobile
A Galaxy S Ultra modellek mindig a Samsung legjobb kamerás készülékei voltak, olyan funkciókkal, mint a 100x Space Zoom vagy a 200 MP-es szenzor.
Így újítja meg a zárolási képernyőt a Samsung

Így újítja meg a zárolási képernyőt a Samsung

2024.11.29
| SamMobile
A Samsung még nem árulta el, mikor indul a One UI 7.0 bétaprogramja, de a szivárgásokból már sok újdonságot megtudhattunk.
A Galaxy S24 Ultra kijelzőbevonata kopik és elég csúnya látványt nyújt

A Galaxy S24 Ultra kijelzőbevonata kopik és elég csúnya látványt nyújt

2024.12.18
| Android Authority
Több Galaxy S24 Ultra tulajdonos arról számolt be, hogy a telefon kijelzőjén lévő oleofób bevonat kevesebb mint egy év alatt elkopott.

TELEFONOK GYORSLISTA
Márka :

Tipus :


HÍRLEVÉL

Feliratkozás a Telefonguru ingyenes hírlevelére

Elfogadom az Adatvédelmi és Adatkezelési Tájékoztatót Ezt a webhelyet a reCAPTCHA védi. A Google adatvédelmi irányelve és a szolgáltatási feltételek érvényesek.


SZAVAZÁS

Vásárolna összehajtható okostelefont?


Igen, imádom a dizájnt és a funkciókat
Talán, ha csökken az ára
Nem, a hagyományos formátumot preferálom
Nem ismerem az összehajtható telefonokat



Korábbi szavazások eredményei