Régi Samsung telefonokra is megérkezhetnek a Galaxy S26 AI funkciói

2026.04.09| SammyFans

A Samsung nem csak az új csúcskészülékekre fókuszál: úgy tűnik, a legújabb AI-alapú funkciókat visszahozza a korábbi modellekre is.

A friss hírek szerint a Galaxy S26 szériával bemutatott fejlettebb Photo Assist és Log Video funkciók több régebbi Galaxy eszközre is elérhetővé válhatnak. Ez a lépés különösen fontos, mert az AI-alapú fejlesztések egyre inkább kulcsszerepet játszanak a mobilélményben.

A Photo Assist – amely a Galaxy AI része – egy intelligens képszerkesztő eszköz, ami most új szintre lépett. Az S26 szériában már képes különböző verziók közötti szerkesztésre, illetve szöveges utasításokkal is finomhangolható az eredmény. Ez gyakorlatilag azt jelenti, hogy a felhasználók sokkal pontosabban tudják irányítani, mit szeretnének látni a végső képen.

A kiszivárgott lista alapján ez a fejlesztés rengeteg készülékre érkezhet, többek között a Galaxy S25 és Galaxy S24 szériákra, valamint a hajlítható modellekre, például a Galaxy Z Fold 6 és Galaxy Z Flip 6 készülékekre is. Sőt, még tabletek – például a Galaxy Tab S10 és S11 sorozat – is benne lehetnek a körben.

Régi Samsung telefonokra is megérkezhetnek a Galaxy S26 AI funkciói

A másik nagy újítás a Log Video fejlesztése. Ez a funkció eddig is a haladó videósok kedvence volt, de most még erősebb lett: az új verzió lehetővé teszi, hogy a felhasználók valós időben színezzék a Log formátumban rögzített videókat. Ez jelentősen leegyszerűsíti az utómunkát, ami eddig sokszor külön szoftvert igényelt.

Ez a funkció szintén több készüléken megjelenhet, főként a felsőkategóriás modelleken, például a Galaxy S24 és S25 szériákon, valamint a hajlítható eszközökön.

További friss Telefongurus hírek erre! További friss Telefongurus hírek erre!

A frissítések várhatóan a One UI 8.5 részeként érkeznek majd, ami a Samsung következő nagyobb rendszerfrissítése lesz. A vállalat eddig is gyakran hozta el az új szoftveres funkciókat régebbi készülékekre, így ez a lépés beleillik a stratégiájukba.

Összességében ez egy erős üzenet a felhasználók felé: nem kell minden évben új telefont venni ahhoz, hogy hozzáférj a legmodernebb AI funkciókhoz. A Samsung ezzel nemcsak a meglévő ügyfeleit tartja meg könnyebben, hanem versenyelőnyt is szerezhet azokkal a gyártókkal szemben, akik kevésbé támogatják a régebbi készülékeket.

 

 

A cikkhez kapcsolódó linkek:
messenger whatsapp facebook twitter email




Új és Használt GSM kiemelt ajánlatok



Megvan a dátum! További 20 Galaxyra erősítették meg a One UI 8.5 frissítést

Megvan a dátum! További 20 Galaxyra erősítették meg a One UI 8.5 frissítést

2026.05.08
| SammyFans
A Galaxy S, Z, A és Tab szériák újabb modelljei csatlakoznak a nagy rendszerfrissítéshez.
Szinte ingyen adja az Apple az AirPods Pro 3-at új Apple Card felhasználóknak

Szinte ingyen adja az Apple az AirPods Pro 3-at új Apple Card felhasználóknak

2026.05.18
| 9to5Mac
Az Apple eddigi egyik legerősebb Apple Card akcióját indította el az új felhasználók számára.
Az iOS 27 lehet az a frissítés, ami végre iPhone-cserére ösztönzi a felhasználókat

Az iOS 27 lehet az a frissítés, ami végre iPhone-cserére ösztönzi a felhasználókat

2026.05.29
| 9to5Mac
Az Apple közelgő rendszerfrissítése minden eddiginél jobban az AI-ra építhet, ami sok régebbi iPhone tulajdonost válaszút elé állíthat.
Agresszívan árazzák az Apple iPhone 18 Pro és 18 Pro Max készülékeket

Agresszívan árazzák az Apple iPhone 18 Pro és 18 Pro Max készülékeket

2026.05.04
| Phone Arena
Meglepő árstratégia az Apple-től. Az ősszel bemutatkozó iPhone 18 Pro modellek nem drágulnak, de van egy csavar a háttérben.

TELEFONOK GYORSLISTA
Márka :

Tipus :


HÍRLEVÉL

Feliratkozás a Telefonguru ingyenes hírlevelére

Elfogadom az Adatvédelmi és Adatkezelési Tájékoztatót Ezt a webhelyet a reCAPTCHA védi. A Google adatvédelmi irányelve és a szolgáltatási feltételek érvényesek.


SZAVAZÁS

Megérné Önnek telefont váltani csak azért, mert az új modell dupla alap tárhellyel érkezik?


Igen, a tárhely nagyon fontos
Talán, ha más fejlesztések is vannak
Nem, nekem a mostani tárhely is elég
Inkább felhőben tárolok mindent



Korábbi szavazások eredményei