Megjelent a Nothing Ear (open) nyitott kialakítással és 30 órás üzemidővel

2024.09.25| GSM Arena

A Nothing Ear (open) az első nyitott fülhallgató a Nothing márkától. Ez a vezeték nélküli fülhallgató fül körüli kampókkal és nyitott kialakítással érkezik, és a márka védjegyévé vált félátlátszó dizájnt képviselik.

Nincsen aktív zajszűrés, mivel az Ear (open) azoknak szól, akik értékelik a helyzeti tudatosságot és a kényelmet egész nap. A Nothing termékei mindig is kiemelt figyelmet fordítottak a dizájnra, és az Ear (open) is a már megszokott félig átlátszó megjelenést kapta. A fülhallgatók hangszórói a fülön kívül helyezkednek el, és egy hárompontos kiegyensúlyozási rendszerrel, valamint szilikon fülkampókkal vannak felszerelve. A Nothing kifejlesztett egy új "Sound Seal System"-et irányított hangszórókkal, hogy minimalizálják a hangszivárgást és biztosítsák a magánszférát.

Megjelent a Nothing Ear (open) nyitott kialakítással és 30 órás üzemidővel

Fő jellemzők:

  • A fülhallgatók 8,1 gramm súlyúak, és az es minősítéssel por- és cseppállóak
  • 14,2 mm-es titánbevonatú meghajtók találhatóak bennük
  • Adott a Bluetooth 5.3 támogatás és kettős eszközpárosítás lehetősége
  • Kettős mikrofon Clear Voice 3.0 technológiával
  • Csippentéssel vezérelhető média, hangerő, és híváskezelés

Megjelent a Nothing Ear (open) nyitott kialakítással és 30 órás üzemidővel

Az Ear (open) a Nothing X alkalmazással működik, ahol az EQ profilokat lehet testre szabni és megosztani, valamint a firmware-frissítéseket elérni. Támogatják a Find My hálózatot és az alacsony késleltetésű módot játékhoz, illetve integrálva van a ChatGPT kapcsolat is, ami Nothing telefonhoz kötött.

Megjelent a Nothing Ear (open) nyitott kialakítással és 30 órás üzemidővel

Akkumulátor és töltés

A fülhallgatók 8 órányi lejátszási időt biztosítanak a 64 mAh-s akkumulátorokkal, míg a 635 mAh-s tok akár 30 órára is kitolja a teljes üzemidőt. A töltés USB-C-n keresztül történik, vezeték nélküli töltés nincs.

Az Ear (open) egyetlen fehér színben érhető el, ára pedig 149 euró. Az előrendelés már elindult a Nothing.tech oldalon, az általános értékesítés pedig október 1-jén kezdődik. Az Ear (open) Magyarországon október 7-től lesz megvásárolható bruttó 62.990
forintos fogyasztói ártól.

 

 

Kiegészítők minden népszerű modellhez! Kiegészítők minden népszerű modellhez!

A cikkhez kapcsolódó linkek:
messenger whatsapp facebook twitter email




Új és Használt GSM kiemelt ajánlatok



Samsung One UI 9 (Android 17): mely Galaxy készülékek kaphatják meg az új rendszert?

Samsung One UI 9 (Android 17): mely Galaxy készülékek kaphatják meg az új rendszert?

2026.02.16
| Sammyfans
Közeleg az Android 17 alapú frissítés – mutatjuk, mire számíthatnak a Galaxy telefonok és tabletek tulajdonosai.
Csendben mindent megváltoztatott az Apple az iPhone-odon – sokan észre sem veszik ezt az iOS 26 trükköt

Csendben mindent megváltoztatott az Apple az iPhone-odon – sokan észre sem veszik ezt az iOS 26 trükköt

2026.01.16
| 9to5Mac
Az Apple szinte észrevétlenül alakította át az Always On Display működését iOS 26-ban, és a változás teljesen megosztja az iPhone-felhasználókat.
A Sony új telefonjai már most közönségkedvencek – pedig szinte semmit sem tudunk róluk

A Sony új telefonjai már most közönségkedvencek – pedig szinte semmit sem tudunk róluk

2026.02.13
| Phone Arena
A felhasználók elsöprő támogatása esélyt adhat a japán gyártónak az Apple-Samsung duopólium megbontására.
A One UI rejtett audió trükkje, amiről valószínűleg nem is tudtál

A One UI rejtett audió trükkje, amiről valószínűleg nem is tudtál

2026.02.20
| SamMobile
Így működik a „Külön alkalmazáshang” – korlátozott, de hasznos hang-multitasking a Galaxy készülékeken.

TELEFONOK GYORSLISTA
Márka :

Tipus :


HÍRLEVÉL

Feliratkozás a Telefonguru ingyenes hírlevelére

Elfogadom az Adatvédelmi és Adatkezelési Tájékoztatót Ezt a webhelyet a reCAPTCHA védi. A Google adatvédelmi irányelve és a szolgáltatási feltételek érvényesek.


SZAVAZÁS

Használja a telefonja AI-alapú fotószerkesztő funkcióit (pl. tárgyak eltávolítása, Magic Eraser, háttércsere)?


Igen, rendszeresen használom
Igen, alkalmanként kipróbálom
Tudok róla, de nem használom
Nem tudom, milyen funkciók ezek
Inkább a hagyományos fotókat kedvelem



Korábbi szavazások eredményei