Ekkor jöhet az iPhone 17?! - Belső infók alapján ezt feltételezik!

2025.08.05| 9tomac

Egyre biztosabbnak tűnik, hogy az Apple szeptember 9-én mutatja be az iPhone 17-et – már a szolgáltatók belső dokumentumai is ezt a dátumot rögzítik.

Korábbi elemzések és most friss belső szivárgások is megerősíteni látszanak, hogy az Apple 2025-ös iPhone 17 bemutató eseményére szeptember 9-én, kedden kerülhet sor. A dátumot most egy német mobilszolgáltató belső dokumentuma is alátámasztja, amit az iPhone-Ticker portál is megerősített.

Ez tökéletesen illeszkedik az Apple szokásos menetrendjébe: a bejelentés után azon a héten pénteken (szeptember 12-én) nyílnak meg az előrendelések, az első szállítások pedig a rákövetkező pénteken (szeptember 19-én) indulnak meg.

Miért pont szeptember 9?

A 2021–2024 közötti bemutatók alapján az Apple előszeretettel választja szeptember második hetét a nagy bejelentésekre – különösen keddi napokon. Tavaly ugyan hétfőn tartották a keynote-ot, valószínűleg az amerikai elnökválasztási vita elkerülése érdekében, de az általános trend alapján a kedd a legvalószínűbb nap.

A 2025-ös naptár szerint szeptember 9-e keddi napra esik, így ez az opció logikusan következik a korábbi mintázatokból.

Ekkor jöhet az iPhone 17?! - Belső infók alapján ezt feltételezik!

Három dátum, amit érdemes megjegyezni:

  • iPhone 17 bemutató (keynote): szeptember 9., kedd

  • Előrendelések kezdete: szeptember 12., péntek

  • Szállítás és bolti értékesítés kezdete: szeptember 19., péntek

Mire számíthatunk az iPhone 17-től?

Bár az Apple hivatalosan még nem erősített meg semmit, az iparági pletykák szerint az iPhone 17 sorozat jelentős dizájnváltást hozhat, beleértve a vékonyabb kialakítást, a kisebb Dynamic Island kivágást, valamint egy új “Ultra” modell megjelenését. A pletykák új anyaghasználatról (titán vagy újrahasznosított üveg), továbbfejlesztett kamera- és mesterséges intelligencia-funkciókról is szólnak, valamint az iOS 19 AI-integrációiról.

Melyik iPhone 17-et választod?

Az Apple várhatóan négy modellben mutatja be az iPhone 17 sorozatot – az eddigi elnevezések alapján iPhone 17, 17 Plus, 17 Pro és 17 Ultra. A választásban segíthetnek majd az új funkciók, a kijelzőméretek, a kameraképességek és az ár.

 

 

Kattintson ide a Telefonguru legfrissebb híreiért! Kattintson ide a Telefonguru legfrissebb híreiért!

A cikkhez kapcsolódó linkek:
messenger whatsapp facebook twitter email




Új és Használt GSM kiemelt ajánlatok



A Samsung fizet, csak ne akard visszaküldeni az új S26 Ultrádat

A Samsung fizet, csak ne akard visszaküldeni az új S26 Ultrádat

2026.03.18
| Sammyfans
A Samsung pénzzel próbálja visszatartani a Galaxy S26 Ultra vásárlókat. Akár 250 dolláros visszatérítést is kínálhat a cég, ha meggondolnád magad.
Rejtett ujjlenyomat trükk a Samsung telefonokon

Rejtett ujjlenyomat trükk a Samsung telefonokon

2026.04.08
| Android Authority
Egy kevéssé ismert funkcióval teljesen új szintre emelhető a vezérlés a Samsungokon.
Samsung elismerte: a Galaxy S26 Ultra kijelzője tényleg gyengébb lett

Samsung elismerte: a Galaxy S26 Ultra kijelzője tényleg gyengébb lett

2026.03.17
| 9to5Google
A Samsung végre kimondta azt, amit sok felhasználó már észrevett: a Galaxy S26 Ultra kijelzője valóban kompromisszumot köt a Privacy Display miatt.
Kínos baki a Samsungnál: papíron gyors, valójában problémás a Galaxy S26 Ultra töltése

Kínos baki a Samsungnál: papíron gyors, valójában problémás a Galaxy S26 Ultra töltése

2026.03.18
| 9to5Google
A Samsung papíron gyorsabb vezeték nélküli töltést ígér a Galaxy S26 Ultránál, de a valóságban ez sokkal macerásabb, mint amilyennek hangzik.

TELEFONOK GYORSLISTA
Márka :

Tipus :


HÍRLEVÉL

Feliratkozás a Telefonguru ingyenes hírlevelére

Elfogadom az Adatvédelmi és Adatkezelési Tájékoztatót Ezt a webhelyet a reCAPTCHA védi. A Google adatvédelmi irányelve és a szolgáltatási feltételek érvényesek.


SZAVAZÁS

Megérné Önnek telefont váltani csak azért, mert az új modell dupla alap tárhellyel érkezik?


Igen, a tárhely nagyon fontos
Talán, ha más fejlesztések is vannak
Nem, nekem a mostani tárhely is elég
Inkább felhőben tárolok mindent



Korábbi szavazások eredményei