Visszatér az iPhone SE

2018.08.24| GSM Arena

Bár a név megváltozik, mégis visszatér az iPhone SE egy új taggal.

A sokat emlegetett 6.1 colos, LCD kijelzős iPhone azért lesz olcsó, mert egyszerűen az SE szériát viszi tovább. Fejlesztők találtak az Apple Xcode szoftverben pár érdekes részletet a költséghatékony újdonságról. iPhone xx, iPhone9.1 és N84 néven illetik a három, ősszel megjelenő iPhone-t.

Visszatér az iPhone SE

A szoftver megerősíti, hogy az OLED helyett DCI-P3 LCD panel, valamint Apple A10 chipset kerül a legolcsóbb iPhone-ba. Ezek szerint egy iPhone 8 burkolatába, edge-to-edge és notch kialakításával kapunk egy új iPhone SE-t. A szigetes benyúlásba kerül minden, a Face ID-hoz szükséges szenzor. RAM-ból várhatóan legalább 3 gigabájt kerül a telefonba és dual SIM változatot is piacra dobhat az Apple, ez utóbbi Kínába szánt exkluzív megjelenés lehet.

Visszatér az iPhone SE

Illik hozzá egy tok? Rendeld meg most! Illik hozzá egy tok? Rendeld meg most!

 

 

A cikkhez kapcsolódó linkek:
messenger whatsapp facebook twitter email




Új és Használt GSM kiemelt ajánlatok



Samsung One UI 9 (Android 17): mely Galaxy készülékek kaphatják meg az új rendszert?

Samsung One UI 9 (Android 17): mely Galaxy készülékek kaphatják meg az új rendszert?

2026.02.16
| Sammyfans
Közeleg az Android 17 alapú frissítés – mutatjuk, mire számíthatnak a Galaxy telefonok és tabletek tulajdonosai.
Csendben mindent megváltoztatott az Apple az iPhone-odon – sokan észre sem veszik ezt az iOS 26 trükköt

Csendben mindent megváltoztatott az Apple az iPhone-odon – sokan észre sem veszik ezt az iOS 26 trükköt

2026.01.16
| 9to5Mac
Az Apple szinte észrevétlenül alakította át az Always On Display működését iOS 26-ban, és a változás teljesen megosztja az iPhone-felhasználókat.
A Sony új telefonjai már most közönségkedvencek – pedig szinte semmit sem tudunk róluk

A Sony új telefonjai már most közönségkedvencek – pedig szinte semmit sem tudunk róluk

2026.02.13
| Phone Arena
A felhasználók elsöprő támogatása esélyt adhat a japán gyártónak az Apple-Samsung duopólium megbontására.
Egy év a Galaxy S25 Ultrával: ezért kell nagyot lépnie a Galaxy S26 Ultrának

Egy év a Galaxy S25 Ultrával: ezért kell nagyot lépnie a Galaxy S26 Ultrának

2026.02.13
| Android Police
Dizájn, kamera, töltés és valóban hasznos AI – ezekben várható az előrelépés.

TELEFONOK GYORSLISTA
Márka :

Tipus :


HÍRLEVÉL

Feliratkozás a Telefonguru ingyenes hírlevelére

Elfogadom az Adatvédelmi és Adatkezelési Tájékoztatót Ezt a webhelyet a reCAPTCHA védi. A Google adatvédelmi irányelve és a szolgáltatási feltételek érvényesek.


SZAVAZÁS

Használja a telefonja AI-alapú fotószerkesztő funkcióit (pl. tárgyak eltávolítása, Magic Eraser, háttércsere)?


Igen, rendszeresen használom
Igen, alkalmanként kipróbálom
Tudok róla, de nem használom
Nem tudom, milyen funkciók ezek
Inkább a hagyományos fotókat kedvelem



Korábbi szavazások eredményei