Utalvánnyal is fizethető a mobilnet

2011.03.31
Címkék:

Március 29-től a Telenor és a djuice lakossági ügyfelei már internetutalvány segítségével is kiegyenlíthetik a mobilinternet tarifák és szolgáltatások díjait.

Március 29-től a Telenor és a djuice lakossági ügyfelei már internetutalvány segítségével is kiegyenlíthetik a mobilinternet tarifák és szolgáltatások díjait. A mobilszolgáltató a munkáltatók által a kedvezményes, béren kívüli juttatások rendszerében adható papíralapú vagy online internet utalványokat is elfogadja majd. A mindennapi munka során szinte elengedhetetlen a folyamatos internethasználat, hiszen nagyban segíti a zökkenőmentes kommunikációt, a feladatok gyors és hatékony elvégzését. A gördülékeny üzletmenet szempontjából is fontos, hogy a munkatársak szükség esetén, akár útközben is elérhessék egymást, illetve ügyfeleiket. Az internetutalvány adta lehetőséggel a vállalatok is kedvezményesen, hatékonyabban segíthetik dolgozóikat a világhálóra való csatlakozásban.

„Szeretnénk az embereknek megmutatni, hogy a mobilinternet segítségével nemcsak a kapcsolattartás válik egyszerűbbé, hanem jelentős mértékben hatékonyabb lehet a munkavégzés is. Ezért arra törekszünk, hogy ügyfeleink számára az internetszámla kiegyenlítését a lehető legegyszerűbbé tegyük. A Telenor számára stratégiai fontosságú, hogy a mobilinternet használatának elterjesztésével hozzájáruljon a digitális esélyegyenlőség megteremtéséhez”– mondta Nyilas Orsolya, a Telenor megbízott PR-vezetője. A Telenor és a djuice március 29-étől a lakossági mobilinternet számlák kiegyenlítésekor a Sodexo Pass internetutalványt, és az Edenred Ticket Web internetutalványt fogadja el.

Utalvánnyal is fizethető a mobilnet

A munkáltatótól kapott utalványokkal az ügyfelek a mobilinternet tarifák és szolgáltatások díjait (havidíj, túlforgalmazási díj) egyenlíthetik ki abban az esetben is, ha ezek a költségek a hangalapú előfizetés mellett, ugyanabban a számlalevélben szerepelnek. A korábbi évekhez hasonlóan a 2011-es adójogszabály is előnyben részesíti a munkavállalók internet elérésének támogatását a cafeteria rendszeren belül. A juttatás tehát idén a kedvezményes, 19,04%-os adózású elemek között szerepel havonta legfeljebb 5000 forintig.



Kiegészítők a telefonodhoz – kattints! Kiegészítők a telefonodhoz – kattints!

messenger whatsapp facebook twitter email




Új és Használt GSM kiemelt ajánlatok



Samsung One UI 9 (Android 17): mely Galaxy készülékek kaphatják meg az új rendszert?

Samsung One UI 9 (Android 17): mely Galaxy készülékek kaphatják meg az új rendszert?

2026.02.16
| Sammyfans
Közeleg az Android 17 alapú frissítés – mutatjuk, mire számíthatnak a Galaxy telefonok és tabletek tulajdonosai.
Csendben mindent megváltoztatott az Apple az iPhone-odon – sokan észre sem veszik ezt az iOS 26 trükköt

Csendben mindent megváltoztatott az Apple az iPhone-odon – sokan észre sem veszik ezt az iOS 26 trükköt

2026.01.16
| 9to5Mac
Az Apple szinte észrevétlenül alakította át az Always On Display működését iOS 26-ban, és a változás teljesen megosztja az iPhone-felhasználókat.
A Sony új telefonjai már most közönségkedvencek – pedig szinte semmit sem tudunk róluk

A Sony új telefonjai már most közönségkedvencek – pedig szinte semmit sem tudunk róluk

2026.02.13
| Phone Arena
A felhasználók elsöprő támogatása esélyt adhat a japán gyártónak az Apple-Samsung duopólium megbontására.
A One UI rejtett audió trükkje, amiről valószínűleg nem is tudtál

A One UI rejtett audió trükkje, amiről valószínűleg nem is tudtál

2026.02.20
| SamMobile
Így működik a „Külön alkalmazáshang” – korlátozott, de hasznos hang-multitasking a Galaxy készülékeken.

TELEFONOK GYORSLISTA
Márka :

Tipus :


HÍRLEVÉL

Feliratkozás a Telefonguru ingyenes hírlevelére

Elfogadom az Adatvédelmi és Adatkezelési Tájékoztatót Ezt a webhelyet a reCAPTCHA védi. A Google adatvédelmi irányelve és a szolgáltatási feltételek érvényesek.


SZAVAZÁS

Használja a telefonja AI-alapú fotószerkesztő funkcióit (pl. tárgyak eltávolítása, Magic Eraser, háttércsere)?


Igen, rendszeresen használom
Igen, alkalmanként kipróbálom
Tudok róla, de nem használom
Nem tudom, milyen funkciók ezek
Inkább a hagyományos fotókat kedvelem



Korábbi szavazások eredményei