Régóta várt funkciót ad a Samsung a rajongóknak

2024.04.18| Android Authority

Legnagyobb örömünkre végre függőleges alkalmazásfiókokat láthattunk a One UI 7-ben.

Kiegészítők minden népszerű modellhez! Kiegészítők minden népszerű modellhez!

  • A Samsung moderátora megjegyzést fűzött egy Community fórumbejegyzéshez a Good Lock hiányzó függőleges alkalmazásfiók-elrendezéséről.
  • A moderátor azt állítja, hogy a lehetőség „felkészült a támogatásra az operációs rendszer következő verziójában”.
  • Ez arra utal, hogy a támogatás natív módon hozzáadható a One UI 7-hez.

Az Android telefonok között egy gyakran használt funkció, amelyet a Samsung makacsul került, a függőlegesen görgető alkalmazásfiókok. De úgy tűnik, hogy a Galaxy telefongyártó hamarosan ebben is változtathat az álláspontján.

Jelenleg a One UI alkalmazásfiókjai oldalakon tárolják az alkalmazásokat, és balra vagy jobbra csúsztatva kell navigálni. Bár a Samsung Android felülete nem támogatja a függőlegesen görgető alkalmazásfiókokat, a Good Lock Home Up moduljában volt egy lehetőség, amely lehetővé tette a felhasználók számára, hogy módosítsák ezt az elrendezést. Egy frissítés után azonban a Samsung eltávolította ezt az opciót a modulból.

Régóta várt funkciót ad a Samsung a rajongóknak

A rajongók nem igazán örültek ennek a lehetőségnek a megszüntetésének. Az egyik Samsung közösségi fórumbejegyzésben, amelyet a SamMobile fedezett fel, egy felhasználó a Good Lock funkcióról kérdezett. Itt tudjuk meg, hogy a vállalat a jövőben tervezheti a funkció hozzáadását.

A közösségi moderátor válasza:

"Kedves vásárló! Itt a Good Lock támogatási csapata. Kérjük, vegye figyelembe, hogy a Home Up függőleges lista funkció jelenleg előkészítés alatt áll az operációs rendszer következő verziójának támogatására. Köszönöm."

Ez egyszerűen azt jelentheti, hogy a Samsung a Home Up modul opciójának visszaállítására készül. A moderátor azonban sokkal inkább azt sugallja ezzel, hogy a függőleges alkalmazásfiók-támogatás natívan hozzáadódik az operációs rendszerhez, amikor megjelenik a One UI 7 (Android 15).

Nem tudhatjuk biztosan, amíg a Samsung ki nem dobja a One UI 7 bétaverzióját. A Google most dobta ki az első nyilvános bétaverziót az Android 15-höz, így eltart egy ideig, amíg megjelenik a One UI 7 béta.

 

 

A cikkhez kapcsolódó linkek:
messenger whatsapp facebook twitter email




Új és Használt GSM kiemelt ajánlatok



Lemásolják a Samsungot? Már jön a privacy kijelző más Android csúcsmodellekbe is

Lemásolják a Samsungot? Már jön a privacy kijelző más Android csúcsmodellekbe is

2026.02.23
| 9to5Google
A Galaxy S26 Ultra új Privacy Display kijelzője teljesen új szintre emelheti a mobilos adatvédelmet – és már idén több androidos csúcstelefonban is feltűnhet.
Apple-hatás a Samsungnál? Jön a fejmozdulatos fülhallgató

Apple-hatás a Samsungnál? Jön a fejmozdulatos fülhallgató

2026.02.23
| 9to5Google
A Samsung Galaxy Buds 4 Pro fejmozdulatos vezérlést és új gesztusfunkciókat hozhat – és ezzel egyértelműen az Apple babérjaira tör.
Samsung One UI 9 (Android 17): mely Galaxy készülékek kaphatják meg az új rendszert?

Samsung One UI 9 (Android 17): mely Galaxy készülékek kaphatják meg az új rendszert?

2026.02.16
| Sammyfans
Közeleg az Android 17 alapú frissítés – mutatjuk, mire számíthatnak a Galaxy telefonok és tabletek tulajdonosai.
Már gyártják az iPhone 18 Pro-t – de még meglepetést tartogathat az Apple

Már gyártják az iPhone 18 Pro-t – de még meglepetést tartogathat az Apple

2026.02.23
| 9to5Mac
Az iPhone 18 Pro már elérte a tesztgyártási fázist – miközben az Apple állítólag még egy kulcsfontosságú döntés előtt áll.

TELEFONOK GYORSLISTA
Márka :

Tipus :


HÍRLEVÉL

Feliratkozás a Telefonguru ingyenes hírlevelére

Elfogadom az Adatvédelmi és Adatkezelési Tájékoztatót Ezt a webhelyet a reCAPTCHA védi. A Google adatvédelmi irányelve és a szolgáltatási feltételek érvényesek.


SZAVAZÁS

Megérné Önnek telefont váltani csak azért, mert az új modell dupla alap tárhellyel érkezik?


Igen, a tárhely nagyon fontos
Talán, ha más fejlesztések is vannak
Nem, nekem a mostani tárhely is elég
Inkább felhőben tárolok mindent



Korábbi szavazások eredményei