Bár számos funkcióban még mindig nem mondható erõsnek az Apple iPhone több modellje, most mégis egy komoly újítást kapott.
Böngésszen tovább legfrissebb híreink között!
Bár számos funkcióban még mindig nem mondható erõsnek az Apple iPhone több modellje, most mégis egy komoly újítást kapott a hackereknek köszönhetõen. A Multifl0w project segítségével képes lett az iPhone multitaskingra, tehát egyidõben több alkalmazás, program, menüpont futtatására.
Az éppen háttérben lévõ programok között ugyanúgy válthatunk mint például a Palm Pre esetében, hiszen még a horizontális lista is nagyon hasonló. Minden alkalmazást egyszerûen háttérbe tehetünk a home gomb hosszú megnyomásával, majd ugyanennek a gombnak kétszeri megnyomásával elõhozható a lista.


