Kapható a Sony Ericsson Xperia neo

2011.07.12
Címkék:

A hazai mobilszolgáltatók közül kizárólag a Telenornál elérhető az érintőképernyős, ergonomikus kialakítású SonyEricsson Xperia neo.

A hazai mobilszolgáltatók közül kizárólag a Telenornál elérhető az érintőképernyős, ergonomikus kialakítású SonyEricsson Xperia neo. A környezetbarát eljárással készülő, egyedi megoldásokat ötvöző androidos okostelefon július 12-től kapható. A SonyEricsson Xperia neo egyetlen készülékben egyesíti a Sony legsikeresebb, saját fejlesztésű technológiáit. Kevés fénynél is jó minőségű, világos fotók és HD minőségű videók készíthetőek a külön mobiltelefonokra kifejlesztett Exmor Rtechnológia segítségével. A felvételek a Mobile BRAVIA Engine-t használó Reality Displaynek köszönhetően kiváló minőségben, kristálytisztán élvezhetőek, a beépített HDMI csatlakozóval, és az alapcsomagban is megtalálható HDMI kábellel pedig a képeket, kisfilmeket akár TV-re is ki lehet vetíteni. A készülék a Sony Greenheart portfóliójának tagja, mérgező festékek felhasználása nélkül, újrahasznosított műanyagból készül. A kevesebb csomagolással, papír útmutató nélkül és energiatakarékos töltővel szállított, kékesfekete színű telefont Okostarifa 600 csomaggal, 2 év tarifahűséggel, 2 év hűségnyilatkozattal 9 990 forintért lehet megvásárolni.

Kapható a Sony Ericsson Xperia neo

Specifikáció:

• 8.1 MP-es kamera Sony Exmor R technológiával

• HD videó rögzítés (720 p)

• 1 GHz-es processzor

Illik hozzá egy tok? Rendeld meg most! Illik hozzá egy tok? Rendeld meg most!

• 16 millió színű, 3.7 colos kapacitív TFT érintőképernyő Mobile BRAVIA Engine-nel

• 32 GB-ig bővíthető memória

• Beépített HDMI csatlakozó, HDMI kábel a csomagban

• Android 2.3 (Gingerbread) operációs rendszer



A cikkhez kapcsolódó linkek:
messenger whatsapp facebook twitter email




Új és Használt GSM kiemelt ajánlatok



Lemásolják a Samsungot? Már jön a privacy kijelző más Android csúcsmodellekbe is

Lemásolják a Samsungot? Már jön a privacy kijelző más Android csúcsmodellekbe is

2026.02.23
| 9to5Google
A Galaxy S26 Ultra új Privacy Display kijelzője teljesen új szintre emelheti a mobilos adatvédelmet – és már idén több androidos csúcstelefonban is feltűnhet.
Apple-hatás a Samsungnál? Jön a fejmozdulatos fülhallgató

Apple-hatás a Samsungnál? Jön a fejmozdulatos fülhallgató

2026.02.23
| 9to5Google
A Samsung Galaxy Buds 4 Pro fejmozdulatos vezérlést és új gesztusfunkciókat hozhat – és ezzel egyértelműen az Apple babérjaira tör.
Samsung One UI 9 (Android 17): mely Galaxy készülékek kaphatják meg az új rendszert?

Samsung One UI 9 (Android 17): mely Galaxy készülékek kaphatják meg az új rendszert?

2026.02.16
| Sammyfans
Közeleg az Android 17 alapú frissítés – mutatjuk, mire számíthatnak a Galaxy telefonok és tabletek tulajdonosai.
Már gyártják az iPhone 18 Pro-t – de még meglepetést tartogathat az Apple

Már gyártják az iPhone 18 Pro-t – de még meglepetést tartogathat az Apple

2026.02.23
| 9to5Mac
Az iPhone 18 Pro már elérte a tesztgyártási fázist – miközben az Apple állítólag még egy kulcsfontosságú döntés előtt áll.

TELEFONOK GYORSLISTA
Márka :

Tipus :


HÍRLEVÉL

Feliratkozás a Telefonguru ingyenes hírlevelére

Elfogadom az Adatvédelmi és Adatkezelési Tájékoztatót Ezt a webhelyet a reCAPTCHA védi. A Google adatvédelmi irányelve és a szolgáltatási feltételek érvényesek.


SZAVAZÁS

Megérné Önnek telefont váltani csak azért, mert az új modell dupla alap tárhellyel érkezik?


Igen, a tárhely nagyon fontos
Talán, ha más fejlesztések is vannak
Nem, nekem a mostani tárhely is elég
Inkább felhőben tárolok mindent



Korábbi szavazások eredményei