Fém luxus okostelefon Androiddal

2010.10.22
Címkék:

A Lumigon bemutatta a T1 nevû okostelefonját Dániában, Koppenhágában.  

A Lumigon bemutatta a T1 nevû okostelefonját Dániában, Koppenhágában. Még év elején hallhattunk a dán cégrõl elõször a Mobile World Congressen, a telefon végül a T1 nevet kapta. Nemcsak elsõosztályú anyagokból, fémbõl, alumíniumban és karcálló üvegbõl készült, de a világon egyedülállóan ez az elsõ okostelefon, amelyben a Ban & Olufsen ICEpower technológia található. Segítségével hihetetlenül jó minõségben hallgatható zene, valamint a telefonhívások beszédminõsége is elsõ osztályú mind a készüléken, mind headsettel használva.

Fém luxus okostelefon Androiddal

Egy dokkoló segítségével könnyedén összeköthetjük a telefont a tévénkkel és akár internetezhetünk is úgy, hogy a mobil kijelzõjét a tévén látjuk. A Lumigon a saját P-GUI nevû kezelõfelületét húzta az Android 2.2 rendszerre, amely elmondásuk szerint extrém felhasználói élményt biztosít, reméljük nem csak marketingduma.

Ami az egyéb tudást illeti, a processzor egy Freescale i.MX515 változat, a kijelzõ pedig egy 3.5 colos 480×800 képpont felbontású érintõs verzió, természetesen HSDPA és Wi-Fi internetelérést is biztosít, de elérhetõ lesz FM-transzmitter, 3.5 mm-es jack aljzat, HDMI kimenet, öt megapixeles kamera.

Fém luxus okostelefon Androiddal

Bár még az év vége elõtt kapható lesz, az elsõ szállítmány után a nagyobb volumenû értékesítés 2011 elején kezdõdik. A Lumigon T1 húga, a csúszkás S1 2011 harmadik negyedévétõl lesz elérhetõ.



Kattintson ide a Telefonguru legfrissebb híreiért! Kattintson ide a Telefonguru legfrissebb híreiért!

A cikkhez kapcsolódó linkek:
messenger whatsapp facebook twitter email




Új és Használt GSM kiemelt ajánlatok



A Galaxy S23 Ultra 10x zoomját hiányolja minden fotós – miért volt ez a Samsung egyik legjobb kameramegoldása?

A Galaxy S23 Ultra 10x zoomját hiányolja minden fotós – miért volt ez a Samsung egyik legjobb kameramegoldása?

2025.11.14
| SamMobile
A 10x optikai zoommal felszerelt Galaxy S23 Ultra egyedi hardveres előnyeit a Samsung azóta sem tudta teljesen pótolni, pedig ez volt az a funkció, ami valóban különlegessé tette az Ultrát.
7 hatalmas újítás, amiért a Galaxy S26 Ultra minden eddigi Samsungot lekörözhet

7 hatalmas újítás, amiért a Galaxy S26 Ultra minden eddigi Samsungot lekörözhet

2025.10.29
| Phone Arena
A Samsung hamarosan bemutatja legújabb csúcskészülékét, a Galaxy S26 Ultra modellt, amely már most hatalmas izgalmat váltott ki a technológiai világban.
Samsung Galaxy Trifold – Három akkumulátor a forradalmi hajlítható telefonban

Samsung Galaxy Trifold – Három akkumulátor a forradalmi hajlítható telefonban

2025.10.10
| Android Central
Egy frissen kiszivárgott kép és szabadalmi dokumentum alapján úgy tűnik, hogy a Samsung egészen újszerű technikai megoldással készül a közelgő Galaxy Trifold modellhez.
Színváltó iPhone botrány: az iPhone 17 Pro Cosmic Orange-ból Rose Goldra változik

Színváltó iPhone botrány: az iPhone 17 Pro Cosmic Orange-ból Rose Goldra változik

2025.10.20
| Phone Arena
Neked is színváltós lett a narancs iPhone 17 Pro-d? Úgy tűnik, újabb „gate” botrány rázta meg az Apple-t – ezúttal a „#colorgate” néven elhíresült jelenség, amely az iPhone 17 Pro és Pro Max modelleket érinti.

TELEFONOK GYORSLISTA
Márka :

Tipus :


HÍRLEVÉL

Feliratkozás a Telefonguru ingyenes hírlevelére

Elfogadom az Adatvédelmi és Adatkezelési Tájékoztatót Ezt a webhelyet a reCAPTCHA védi. A Google adatvédelmi irányelve és a szolgáltatási feltételek érvényesek.


SZAVAZÁS

Milyen telefontokkal védi telefonját?


nem használok tokot
a lehető legolcsóbbat veszem
designos tokot használok
a legnagyobb védelmet nyújtó tokot veszem



Korábbi szavazások eredményei