Ez az első hivatalos fotó a V10-ről

2017.11.27| Phone Arena
Címkék:

Honor V10

,

Honor


A múlt heti lebukás után máris itt az első hivatalos fotó a Honor V10 okostelefonról.

A Huawei leányvállalata november 28-án, holnap mutatja be a Honor V10-et Kínában, amely a jelenlegi legerősebb készülék lesz a kínálatban. A hazai bejelentés után december 5-től lesz várhatóan kapható a V10 világszerte. A holnapi bejelenés előtt már most sok mindent tudni lehet a modellről, így például a TENAA, avagy a kínai hatóságok által prezentált fotó alapján a külső teljesen ismert és emellett megerősítést nyert a szinte keretmentes előlap, a dual hátlapi kamerarendszer és az ehhez tartozó kamera púp is.

Érdekes, hogy a vékony keretek ellenére a Honor V10 mégis kapott előlapi home gombot, és mivel a hátlapon nincs, feltehetően ez tartalmazza az ujjlenyomat-olvasót. Az 5.9 colos, HD+ (2160×1080 pixel) felbontású megjelenítő 18:9 képarányú, sajnos azonban OLED megjelenítő helyett LCD panelt kapott csak a mobil.

Ez az első hivatalos fotó a V10-ről

Hardveres oldalon Kirin 970 chipset és ehhez kapcsolódóan 6 gigabájt RAM, valamint 64 vagy 128 gigabájt tárhely rejtőzik a burkolat alatt. A hátlapi dual kamerarendszer egy 16 és egy 20 megapixeles optikából áll, a szelfi kamera 13 megapixeles. A megfelelő üzemidőről a beépített, 3650 mAh-s akkumulátor gondoskodik, valamint az energiatakarékos Android 8.0 Oreo rendszer, bár még nem biztos, hogy ezzel is jelenik meg a készülék, elképzelhető, hogy a piacra kerülés után nem sokkal lesz csak frissíthető az új OS-re.

Böngésszen tovább legfrissebb híreink között! Böngésszen tovább legfrissebb híreink között!

 

 

A cikkhez kapcsolódó linkek:
messenger whatsapp facebook twitter email




Új és Használt GSM kiemelt ajánlatok



Számos népszerű Samsung Galaxy készülék kimarad a One UI 9 frissítésből – itt a lista az érintett modellekről

Számos népszerű Samsung Galaxy készülék kimarad a One UI 9 frissítésből – itt a lista az érintett modellekről

2026.06.30
| Phone Arena
A One UI 9 érkezése új mesterséges intelligencia-funkciókat és továbbfejlesztett kezelőfelületet hoz, azonban több korábbi csúcskategóriás és középkategóriás Galaxy készülék számára ez lesz az út vége.
Google Maps vs. Waze: A két navigációs óriás küzdelme a telefonunkon

Google Maps vs. Waze: A két navigációs óriás küzdelme a telefonunkon

2026.08.09
| Android Police
Bár a Google mindkét alkalmazást birtokolja, még mindig nyomós okunk van mindkettőt feltelepíteni.
iPhone 18 bemutató dátum - ekkor rántja le a leplet az Apple az új csúcsmobilokról

iPhone 18 bemutató dátum - ekkor rántja le a leplet az Apple az új csúcsmobilokról

2026.06.29
| Phone Arena
A szeptemberi eseményen az iPhone 18 Pro modellek mellett a régóta pletykált hajlítható iPhone Ultra is bemutatkozhat, miközben az áremelésekről szóló találgatások továbbra is beárnyékolják a rajtot.
A One UI 9.5 végre elhozza a régóta várt alkalmazás zárat a Galaxy készülékekre

A One UI 9.5 végre elhozza a régóta várt alkalmazás zárat a Galaxy készülékekre

2026.08.15
| SamMobile
A Samsung új funkciója külön jelszó helyett a telefon meglévő feloldási módját használná, így egyszerűen levédhetők lennének az érzékeny alkalmazások és játékok.

TELEFONOK GYORSLISTA
Márka :

Tipus :


HÍRLEVÉL

Feliratkozás a Telefonguru ingyenes hírlevelére

Elfogadom az Adatvédelmi és Adatkezelési Tájékoztatót Ezt a webhelyet a reCAPTCHA védi. A Google adatvédelmi irányelve és a szolgáltatási feltételek érvényesek.


SZAVAZÁS

Megérné Önnek telefont váltani csak azért, mert az új modell dupla alap tárhellyel érkezik?


Igen, a tárhely nagyon fontos
Talán, ha más fejlesztések is vannak
Nem, nekem a mostani tárhely is elég
Inkább felhőben tárolok mindent



Korábbi szavazások eredményei