Az ünnepek alatt is kell a mobilnet

2017.12.22| Telekom

Korlátlan közösségi alkalmazások karácsonykor a Telekomtól.

Tavaly a karácsonyi ünnepek alatt 30%-kal többet mobilinterneteztek a Telekom ügyfelei, mint egy évvel korábban. Az idén bizonyára még ennél is intenzívebben nő a mobilnet forgalom, hiszen a Telekom ügyfelei közül egyre többen váltanak a teljes korlátlan, illetve a tematikus korlátlan mobilnetes csomagokra.

A Telekomnál arra számítanak, hogy további lendületet kap a mobilnet forgalom az ünnepek alatt, hisz december 24. 00:00 és 2017.12.26. 24:00 között a Telekom azon szerződéses és feltöltőkártyás lakossági és üzleti ügyfelei, akinek a csomagjában még nincs benne ezen alkalmazások korlátlan használata és felhasználható mobilnet egyenleggel rendelkeznek, úgy használhatják a Facebook és Instagram közösségi alkalmazásokat, hogy az nem csökkenti az adatkeretüket. (Az adatforgalmi kinullázás nem vonatkozik a fenti alkalmazásokon keresztül elérhető, vagy azokba beágyazott videoforgalmakra.)

Az ünnepek alatt is kell a mobilnet

A karácsonykor korlátlanul használható közösségi alkalmazások révén várhatóan még több ügyfél kedvet kap ahhoz, hogy a #mindenkibelead hashtaggel fotókat osszon meg téli élményeiről, és ezzel támogassa az Autistic Art Alapítványt.  A Telekom minden feltöltött kép után 100 forintot utal az alapítványnak, az összegyűjtött pénzt az autizmussal élő fiataloknak fenntartott otthonok fejlesztésére fordítják.

 A szeretteinkkel, barátainkkal történő kapcsolattartásban a mobilhívás (70%)  és a chat (42%) dominál a karácsonyi időszakban – derült ki az eNET és a Telekom tavaly karácsonyi, a felnőtt internetezők körében végzett felméréséből. SMS-t és e-mailt csak tízből három válaszadó szokott küldeni. A vezetékes telefonálás ebben az esetben is egyre kevésbé jellemző (25%), helyét lassan átveszi az internetes telefonálás, melyet már 21 százalék használ.

 

 

Böngésszen tovább legfrissebb híreink között! Böngésszen tovább legfrissebb híreink között!

messenger whatsapp facebook twitter email




Új és Használt GSM kiemelt ajánlatok



iPhone 17 Pro – Ezekkel az új funkciókkal érkezik idén ősszel

iPhone 17 Pro – Ezekkel az új funkciókkal érkezik idén ősszel

2025.05.28
| MacRumors
Bár az iPhone 17 Pro és iPhone 17 Pro Max modellek hivatalos bemutatója csak 2025 szeptemberére várható, már most számos pletyka látott napvilágot az Apple következő csúcskészülékeiről.
A Samsungosok évek óta vágytak erre az ébresztőóra funkcióra – a One UI 8 végre elhozta

A Samsungosok évek óta vágytak erre az ébresztőóra funkcióra – a One UI 8 végre elhozta

2025.05.30
| Phone Arena
A One UI 8 jelenleg béta állapotban érhető el a Galaxy S25 sorozatra, és bár a figyelem leginkább a látványos újításokra irányul, néhány kisebb, ám annál hasznosabb fejlesztés is helyet kapott.
Ez a hasznos Samsung Galaxy Watch funkció mostantól szinte mindenhol elérhető

Ez a hasznos Samsung Galaxy Watch funkció mostantól szinte mindenhol elérhető

2025.06.06
| Android Police
A Samsung okosórái az évek során egyre több egészségügyi funkcióval gazdagodtak: már nemcsak a pulzusunkat és a vér oxigénszintjét figyelik, hanem akár a testzsírszázalékunkat is képesek mérni.
Az iOS 19 egyik legjobban várt újítása: végre megtudjuk, meddig tart a töltés

Az iOS 19 egyik legjobban várt újítása: végre megtudjuk, meddig tart a töltés

2025.05.28
| 9tomac
Az Apple végre egy olyan apró, de annál hasznosabb funkcióval bővíti az iPhone-t, amire a felhasználók már évek óta várnak.

TELEFONOK GYORSLISTA
Márka :

Tipus :


HÍRLEVÉL

Feliratkozás a Telefonguru ingyenes hírlevelére

Elfogadom az Adatvédelmi és Adatkezelési Tájékoztatót Ezt a webhelyet a reCAPTCHA védi. A Google adatvédelmi irányelve és a szolgáltatási feltételek érvényesek.


SZAVAZÁS

Milyen telefontokkal védi telefonját?


nem használok tokot
a lehető legolcsóbbat veszem
designos tokot használok
a legnagyobb védelmet nyújtó tokot veszem



Korábbi szavazások eredményei