3 éves szerzõdés a djuice és az EFOTT között

2011.05.06
Címkék:

A fiatalok mobilmárkája, a djuice lett a legnagyobb hazai hallgatói fesztivál, az EFOTT fõtámogatója.

Böngésszen tovább legfrissebb híreink között! Böngésszen tovább legfrissebb híreink között!

A fiatalok mobilmárkája, a djuice lett a legnagyobb hazai hallgatói fesztivál, az EFOTT fõtámogatója. A három évre szóló stratégiai megállapodás létrejötte a két csapat közötti hasonló értékszemléletnek is köszönhetõ: a djuice-hoz hasonlóan már az EFOTT szervezõi is azért dolgoznak, hogy egész éves élményeket, és bemutatkozási lehetõséget biztosítsanak a fiatalok számára.

A djuice és az EFOTT a tavalyi sikeres együttmûködés folytatásaként 3 éves megállapodást kötött, azaz 2011-ben, 2012-ben és 2013-ban is a djuice lesz a legrégebbi kulturális és könnyûzenei fesztivál fõtámogatója. A fesztiválszervezõ csapat egy újszerû koncepcióhoz kereste partnerét, melynek értelmében bár a fesztivál 5 napja lesz az EFOTT életérzés csúcspontja, de a fiatalok bevonását szolgáló kezdeményezések az év fennmaradó részében sem szünetelnek majd. A djuice tevékenységének egyik központi eleme a fesztivál törekvéseivel összhangban a tehetséges fiatalok felkutatása, kulturális programok és emlékezetes bulik szervezése. Mivel e két elképzelés számos ponton találkozik, a következõ három évben a djuice és az EFOTT összefog céljaik megvalósulása érdekében.

3 éves szerzõdés a djuice és az EFOTT között

Az új együttmûködés elsõ lépéseként április elejétõl az EFOTT egyetemi roadshow-n az egészséges életmód jegyében, izzasztó sportos játékokkal (pl. porszívófoci) repülhettek vissza gyermekkorukba a fiatalok. Ugyanitt a lelkes diákok komoly felnõttek felelõsségtudatával ülhettek be a helyszíni véradó állomás kabinjába, természetesen értékes myLife pontokért. Az EFOTT roadshow a legnagyobb egyetemi városok érintésével halad, május 7-én, Pécsett már EFOTT-váró hangulatban zárul.

Dajka Zoltán, az EFOTT fõszervezõje a djuice-szal való megállapodással kapcsolatban elmondta: „Nagy öröm a számunkra, hogy a fesztivál nem csak a fiatalok körében válik évrõl-évre népszerûbbé, hanem a telekommunikációs támogatók részérõl is óriási érdeklõdés kíséri, ami komoly elismerés a szervezõ EFOTT Menedzsment csapat munkájának. A hároméves együttmûködésben a djuice-szal találtunk olyan közös értékszemléletet, amely számunkra is garantálja, hogy a fõtámogató is teljes erõbedobással a közös célok elérésén dolgozik.”

„A djuice és az EFOTT szervezõcsapat gondolkodásában azonos, hogy mindkét fél a fiatalok számára könnyebben elérhetõ, magas színvonalú élmények és szolgáltatások létrehozásán dolgozik. Ennek megfelelõen nem csupán anyagi fõtámogatóként, hanem a kezdeményezések aktív részeseként fogunk közremûködni a legnagyobb hazai hallgatói fesztivál sikeres megvalósításában a következõ három évben. Diákként mi magunk is több EFOTT fesztiválon vettünk részt, nagy örömünkre szolgál, hogy most munkánkkal a mobilkommunikáció széleskörû terjesztésén túl a fiatalok tartalmasabb, kellemesebb idõtöltésén dolgozhatunk, és a számunkra kiemelten fontos tehetséggondozásból is kivehetjük a részünket” – tette hozzá Mondvay Dániel, a djuice kommunikációs menedzsere.

A felsõoktatásban tanuló hallgatatókra szabott djuice intercampus tarifájának elõfizetõi és a djuice myLife tagjai is félárú EFOTT napijegy vásárlási lehetõséggel élhetnek. Az EFOTT részletes programjairól hamarosan bõvebb információk látnak napvilágot. Az már biztos, hogy a 2011-es EFOTT djuice U26 színpadon fiatal, feltörekvõ bandák számára is teret adnak a szervezõk.

Bõvebben, legfrissebben az EFOTT és a djuice Facebook oldalán olvashatnak az érdeklõdõk.



messenger whatsapp facebook twitter email




Új és Használt GSM kiemelt ajánlatok



Megvan a dátum! További 20 Galaxyra erősítették meg a One UI 8.5 frissítést

Megvan a dátum! További 20 Galaxyra erősítették meg a One UI 8.5 frissítést

2026.05.08
| SammyFans
A Galaxy S, Z, A és Tab szériák újabb modelljei csatlakoznak a nagy rendszerfrissítéshez.
Agresszívan árazzák az Apple iPhone 18 Pro és 18 Pro Max készülékeket

Agresszívan árazzák az Apple iPhone 18 Pro és 18 Pro Max készülékeket

2026.05.04
| Phone Arena
Meglepő árstratégia az Apple-től. Az ősszel bemutatkozó iPhone 18 Pro modellek nem drágulnak, de van egy csavar a háttérben.
Az Android rejtett automatizmusai: hat funkció, amely észrevétlenül könnyíti meg a mindennapokat

Az Android rejtett automatizmusai: hat funkció, amely észrevétlenül könnyíti meg a mindennapokat

2026.06.14
| Android Police
Sok felhasználó külön alkalmazásokra esküszik, pedig az Android már évek óta olyan intelligens funkciókat kínál, amelyek maguktól dolgoznak a háttérben.
Szinte ingyen adja az Apple az AirPods Pro 3-at új Apple Card felhasználóknak

Szinte ingyen adja az Apple az AirPods Pro 3-at új Apple Card felhasználóknak

2026.05.18
| 9to5Mac
Az Apple eddigi egyik legerősebb Apple Card akcióját indította el az új felhasználók számára.

TELEFONOK GYORSLISTA
Márka :

Tipus :


HÍRLEVÉL

Feliratkozás a Telefonguru ingyenes hírlevelére

Elfogadom az Adatvédelmi és Adatkezelési Tájékoztatót Ezt a webhelyet a reCAPTCHA védi. A Google adatvédelmi irányelve és a szolgáltatási feltételek érvényesek.


SZAVAZÁS

Megérné Önnek telefont váltani csak azért, mert az új modell dupla alap tárhellyel érkezik?


Igen, a tárhely nagyon fontos
Talán, ha más fejlesztések is vannak
Nem, nekem a mostani tárhely is elég
Inkább felhőben tárolok mindent



Korábbi szavazások eredményei